Hore

Chceš niečo viac ako jazykový pobyt?Spoj jazykový pobyt s koncertom speváka, ktorého miluješ či športovou udalosťou roka!

Zúčastni sa koncertu, športovej udalosti či festivalu na svojom vysnívanom jazykovom pobyte

Vyber si konkrétny dátum jazykového pobytu a zúčastni sa atraktívnej športovej či kultúrnej udalosti:
  1. Pomaly sa nám blíži sviatok svätého Valentína a netreba darček pre vašu polovičku nechať na náhodu. Naplánujte krásny výlet do zahraničia spolu s jazykovým kurzom. Kde zažijete najväčšiu romantiku?
  • Paríž! Veď čo je krajšie ako večerná plavba na Seine, raňajky vo francúzskej kaviarni, či výhľad z Eiffelovej veže! Spojte príjemné s užitočným a spestrite si romantický výlet do Paríža jazykovým kurzom francúzštiny!
  • Rím! Hoďte si mincu pre šťastie do Fontány di Trevi, prebádajte Koloseum a na večeru si zájdite do tradičnej talianskej reštaurácie! Na jazykovom pobyte v Ríme zažijete všetko to čo je pre Rím typické a navyše sa ešte zdokonalíte v talianskom jazyku!
  • Barcelona! Za umením, históriou a zábavou jednoznačne do španielskej Barcelony. Po pár hodinách na jazykovom kurze španielčiny v Barcelone si budete môcť vyznať lásku práve v tomto krásnom jazyku!

2. Na konci februára všetkým odporúčame Maltu! Práve tu sa bude konať jeden z najkrajších karnevalov v Európe. Spojte tento jedinečný zážitok s jazykovým pobytom na Malte a vrátite sa domov vyzbrojený aj vedomosťami aj znalosťami o tejto výnimočnej krajine!

 

POZRITE SI VIAC ŠPECIÁLNYCH AKCIÍ!

Skúsenosti našich študentov