Hore

Využite letnú ponuku viedenskej školy ActiLingua!Navyše, leto je ten správny čas na kino pod hviezdami!

Získajte zľavu na dlhodobý jazykový kurz nemčiny!

Ponuka platí aj na prípravné kurzy na medzinárodné certifikáty!

Máte prácu? Alebo začínate výšku? ActiLingua má ten správny kurz pre všetkých. Môžete si vybrať z mnohých programov a kurzov je to len na Vás!

  • získajte zľavu až do 18% na 12 a viac-týždňové jazykové kurzy.
  • pre všetkých, ktorí chcú začať študovať v Rakúsku odporúčame náš kurz prípravy na univerzitu (University Preparation a Enrolment Guidance)
  • rovnako si môžete zvoliť program German and Work Experience, kde sa popri štúdiu nemčiny môžete zúčastniť platenej alebo neplatenej stáže v jednej z renomovaných firiem.
  • ak by ste si však priali skombinovať nemčinu s hudbou, ponúkame vám kurz German and Music. Ak si tento kurz zarezervujete na 4 a viac týždňov, dostanete navyše hodiny na nejaký hudobný nástroj alebo spevu na Vienna Conservatory.
  • máte možnosť zapísať sa na prípravný kurz na rakúsky diplom nemeckého jazyka (OSD), s ktorým máte lepšiu šancu dostať sa na univerzitu a lepšie možnosti na pracovnom trhu aj v Rakúsku, ale aj v iných štátoch po celom svete.
  • ActiLingua Academy tiež ponúka prípravné kurzy na TELC certifikáty, ktorý je potrebný na prijatie na univerzity do Švajčiarska a do Nemecka

Bývanie s našimi hostiteľskými rodinami

Okrem možnosti zarezervovania si izby v apartmáne, máme k dispozícii miesta v našich priateľských hostiteľských rodinách. Toto je skvelý spôsob ako spoznať krajinu a jej obyvateľov popri štúdiu nemeckého jazyka. Naše hostiteľské rodiny sú veľmi rozmanité: sú tu bezdetné páry, páry so školopovinnými deťmi a starší ľudia, ktorých deti sa už vysťahovali preč.

Miesta v hostiteľských rodinách sú k dispozícii celý rok a môžete si vybrať, ako často sa chcete stravovať: raňajky, polpenzia, alebo samostatné stravovanie.

Viedenské skvosty: kiná pod holým nebom

Krásne letné noci robia z Viedne veľmi populárnu destináciu. Ľudia sedia vonku do neskorých nočných hodín a užívajú si počasie a mesto. Letná Viedeň ponúka aj obľúbené kino pod holým nebom. Tieto kombinujú filmy, gastronómiu a radosť. Filmy začínajú hneď ako vidno prvé hviezdy. Výber miest je obrovský. Keď ste vo Viedni je to absolútna povinnosť.

 

Pozrite si viac špeciálnych akcií!

Skúsenosti našich študentov