Hore
Aj jazykový pobyt na Valentína môže byť výnimočný!

Aj jazykový pobyt na Valentína môže byť výnimočný!

Ideálnym spôsobom, ako spoločne stráviť deň zaľúbených je aj valentínsky jazykový pobyt. Vyberte si z našej skvelej valentínskej ponuky! Spoločnosť Sprachcaffe organizuje kurzy anglického, francúzskeho, nemeckého, španielskeho, talianskeho jazyka v nádherných destináciách, ako je Nice, Malta či Florencia.

Kto by nechcel navštíviť tieto očarujúce miesta? Jeden dospelý študent za svoj kurz zaplatí, druhý ho má zadarmo.

Malta, Nice, Florencia - valentínsky jazykový pobyt dostupný aj v týchto mestách!

Valentínsky jazykový pobyt, na ktorý nezabudnete!

Siahnite tento rok po niečom naozaj užitočnom a zabudnite na darčeky, ktoré ostanú doma nepoužívané v šuplíku. Tento rok sú v kurze originálne zážitkové darčeky, tak venujte svojmu blízkemu niečo, na čo nikdy nezabudne. A ešte k tomu mu to pomôže v profesijnom a osobnostnom raste. Jazykové pobyty na Valentína sú vhodné pre všetkých dospelých. Tak neváhajte, špeciálnu valentínsku ponuku treba rezervovať do 26.2.2020!

Navštívte jazykový pobyt v najromantickejších mestách sveta!

Obdaruje svoju polovičku niečím výnimočným.

Sviatok všetkých zamilovaných sa v minulosti buď neoslavoval, alebo predstavoval iba kresťanskú symboliku. Niektorí ľudia ho neoslavujú a pokladajú Valentín za komerčný sviatok. Iní zase oslavujú len formou jednoduchej večere, avšak väčšina ľudí si dáva aspoň maličkosť, ako prejav lásky a oddanosti.

Niektorí oslavujú Valentín len formou jednoduchej večere, avšak väčšina ľudí si dáva aspoň maličkosť, ako prejav lásky a oddanosti.

Neodmysliteľne sa nám posledné roky sviatok sv. Valentína spája s obdarovávaním nášho partnera alebo partnerky niečím výnimočným. Veľmi veľa zaľúbených si láme hlavu nad tým, čo darovať svojej polovičke, aby darček nebol totálne „out“. Všetky červené srdcia, plyšáky, bonboniéry, hrnčeky v tvare sŕdc už nie sú dávno v kurze.

Jazykový pobyt je dostatočne kreatívny nápad!

Čo teda darovať, aby váš darček nebol nudný a stereotypný? Mnohým z vás už určite dochádzajú inšpirácie na darčeky, tak buďte kreatívny, napríklad Jazykový pobyt na Valentína! Darujte niečo, čo bude nielen zážitkom, ale aj niečím prospešným pre vašu vyvolenú /vyvoleného. Zahoďte predsudky a vymyslite niečo originálne a vsaďte na netradičnosť. Viete o tom, že práve netradičné darčeky sú momentálne tie najunikátnejšie?

 Darujte niečo, čo bude nielen zážitkom, ale aj niečím prospešným pre vašu vyvolenú /vyvoleného.

Darček, ktorý rozvinie osobnosť aj vzdelanie.

Pre niektorých ľudí je práve zážitok možnosť ďalšieho vzdelávania a nevšednosť tým, čím ho potešíte najviac. Zabudnite na kvetiny, fľašu sektu, či bonboniéru. Skúste darovať niečo naozaj cenné a významné  pre rozvoj osobnosti a vzdelanosti. Naša jazyková  agentúra MJA má pre vás nápad na nápaditý a originálny darček od spoločnosti Sprachcaffe!

Skúste darovať niečo naozaj cenné a významné  pre rozvoj osobnosti a vzdelanosti.

Jazykový pobyt na Valentína je jedným z najlepších riešení a darčekov, ktoré môžete svojej drahej polovičke darovať na sviatok. Vzdelávanie sa v cudzom jazyku môže prispieť k lepšie platenej práci, tým pádom aj lepšiemu a zaujímavejšiemu životnému štýlu, ktorý môžete viesť.