Hore

Rajecké TepliceJazykový pobyt v Rajeckých Tepliciach spojený s oddychom

Študujte cudzí jazyk a doprajte si relax!

Doprajte si jazykový pobyt v Rajeckých Tepliciach. Spojte príjemné s užitočným! Zdokonaľte sa v cudzom jazyku a vo voľnom čase oddychujte v mestečku Rajecké Teplice v Žilinskom kraji. Mestečko sa pýši termálnymi liečebnými kúpeľmi.

Vo voľnom čase si môžete urobiť prechádzku okolo Labutieho jazierka, zájsť na túru, spoznávať miestnu kultúru alebo relaxovať vo wellness centre. Možnosti je naozaj veľa, stačí si len vybrať.

Výučba je zabezpečovaná prostredníctvom jazykovej školy Medzinárodná Jazyková Agentúra. Lektor cudzieho jazyka vás bude vyučovať priamo na mieste ubytovania v Rajeckých Tepliciach. Prípadne výučba môže prebiehať v jazykovej škole v Žiline. Váš pobytový jazykový kurz maximálne prispôsobíme Vašim predstavám a požiadavkám. Výučbu Vám ušijeme na mieru a pomôžeme Vám vybrať vhodné ubytovanie.

Prečo jazykový pobyt v Rajeckých Tepliciach?

  • mestečko sa nachádza len 20 minút autom od Žiliny
  • kúpeľné mesto – termálne liečebné kúpele
  • množstvo skvelých reštaurácií a široká ponuka ubytovania
  • nádherné prostredie, krásna príroda a milí ľudia
  • množstvo voľnočasových aktivít – turistika, cykloturistika, letné a zimné športy, wellness, kultúra…
  • výučba cudzieho jazyka prebieha priamo na vašom ubytovaní, prípadne v jazykovej škole v Žiline (vopred sa dohodneme, ktorá alternatíva vám vyhovuje)
  • kvalitné jazykové kurzy zabezpečuje Medzinárodná Jazyková Agentúra
  • výhodné ceny jazykových kurzov

Pobytový jazykový kurz sa otvára vo vami vybranom termíne a trvá tak dlho, ako potrebujete. Môže prebiehať počas pracovných dní alebo počas víkendu. Termíny sa teda maximálne prispôsobujú vašim požiadavkám.

Ako prebieha jazykový kurz?

Počet lekcií si volíte sami. Jazykové kurzy môžu prebiehať zo slovenským lektorom alebo vám na zdokonalenie sa v komunikácii v anglickom jazyku môžeme ponúknuť „native speakra“.

Lekcie sú dynamické a trvajú tak dlho, ako si určíte vy. Výučba je systematická, efektívna, doplňovaná rôznymi aktivitami, zameraná v prvom rade na praktickú znalosť cudzieho jazyka. Pokiaľ máte svoje požiadavky, prípadne sa potrebujete zdokonaliť v niečom konkrétnom, pripravíme lektorov po dohode s vami konkrétnejšie a účelnejšie, aby ste sa zdokonalili v tom, čo potrebujete.

Zameranie jazykových kurzov

Jazykové kurzy sú rôznych úrovní a zamerania. Pred príchodom vám vyhotovíme jazykový audit, aby sme vedeli akú jazykovú úroveň aspoň orientačne máte a aby sme sa vedeli na vás dôkladne pripraviť. Môžete si vybrať aj konkrétnejšie zameranie, napríklad kurz anglického jazyka môže byť zameraný na komunikáciu, Business English alebo na slovnú zásobu, v ktorej sa potrebujete zdokonaliť.

Môžete si vybrať zo širokej škály ubytovania v meste Žilina alebo v mestečku Rajecké Teplice. V ponuke sú penzióny, hotely, malé rodinné domy či ubytovanie na súkromí. Pre našich klientov sme pripravili ponuku ubytovacích zariadení v Rajeckých Tepliciach. Zoznam ubytovaní vám pošleme na požiadanie. Ubytovanie si môžete rezervovať samostatne alebo vám na vaše požiadanie ubytovanie zabezpečíme my.

Na svojom jazykovom pobyte v Rajeckých Tepliciach sa určite nebudete nudiť. Rajecké Teplice ponúkajú množstvo tipov na voľný čas.

Šport a príroda

Urobte si prechádzku okolo Labutieho jazierka, lipovou alejou alebo cestou 14. storočím a vychutnajte si výhľady na Lúčanskú Malú Fatru a jej vrcholy Minčol, Martinské hole, Kľak, Súľovské vrchy a iné.

Prírodné pamiatky

Skalky, Poluvsianska skalná ihla, prírodná rezervácia Slnečné skaly, Lokalita Kozla, skalný Budzogáň

V blízkosti Rajeckých Teplíc sa nachádza Lietavský hrad – jedna z najväčších hradných zrúcanín na Slovensku.

Oddych a wellness

Po dni strávenom vzdelávaním sa v cudzom jazyku alebo v prírode si doprajte odpočinok vo vyhľadávaných termálnych kúpeľoch Spa Aphrodite. Prostredie kúpeľov pripomína antické Grécko. Saunový svet ponúka arabskú, soľnú, mentolovú, bylinkovú, fínsku saunu a mnohé iné. Milovníci saunových rituálov si prídu na svoje. Vodný svet vám ponúka vonkajšie a vnútorné bazény s termálnou vodou a liečivými účinkami. Doprajte si masáž, estetické a zdravotné procedúry alebo si pochutnajte na lahodnej kulinárskej ponuke v reštaurácii.

Medzi ďalšie wellness centrá patria: hotel Sport Wellness Diplomat, Penzión Talisman, hotel Malá Fatra a mnohé iné.

Ďalšie aktivity

Ak si naplánujete svoj jazykový pobyt v lete môžete sa ísť okúpať na letné kúpalisko Laura. Vychutnajte si príjemné prostredie s výhľadom na vrchy Skalky.

 

Termín si môžete vybrať akýkoľvek počas celého roka. Termíny sa teda maximálne prispôsobujú vašim požiadavkám.

Ceny ubytovania

  • Cena ubytovania závisí od výberu konkrétneho ubytovania.

Ceny jazykového kurzu

  • Cena jazykového kurzu závisí od počtu osôb v skupinke, od počtu hodín výučby, od jazykovej úrovne a od špecifických požiadaviek zamerania jazykového kurzu. Kontaktujte nás a radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Skúsenosti našich študentov