Hore

SlovenskoJazykové pobyty na Slovensku za výborné ceny

Zdokonaľte sa v cudzom jazyku a spoznajte krásy Slovenska

Efektívne jazykové kurzy na Slovensku pre všetkých

Medzinárodná Jazyková Agentúra prichádza s jedinečným jazykovým programom pre jednotlivcov, páry, menšie skupinky a firmy. Ponúkame vám jazykové pobyty na Slovensku. Pobytové jazykové kurzy priamo v meste Žilina či v malebnej dedinke Terchová alebo mestečku Rajecké Teplice. Zdokonaľte sa v cudzom jazyku a aktívne oddychujte v prírode.

Naša rodná krajina ponúka veľa možností na jazykové pobyty. V tichom prostredí sa môžete vzdelávať v anglickom, nemeckom, prípadne inom svetovom jazyku. Popri tom môžete spoznávať krásy Slovenska. Slovensko sa pýši krásnou prírodou a množstvom zákutí, ktoré môžte na svojom jazykovom pobyte preskúmať.

Sú pre vás vhodné jazykové pobyty na Slovensku?

Túžite spojiť príjemné s užitočným? Nemáte čas na pravidelnú návštevu jazykovej školy, ale chceli by ste sa v jazyku posunúť a zdokonaliť sa v komunikácií, prípadne v iných oblastiach cudzieho jazyka? Chceli by ste voľný čas tráviť oddychom, turistikou, prechádzkami a spoznávaním krásnej prírody?

Ak ste odpovedali na otázky ÁNO, jazykové pobyty na Slovensku sa vám budú určite páčiť. V dopoludňajších a popoludňajších hodinách sa zdokonalíte v cudzom jazyku a večer je vyhradený na relax – wellness centrum, bowling alebo si program môžete skombinovať s dobrou prechádzkou či lyžovačkou.

Ponúkame vám efektívne jazykové kurzy

Jazykové pobyty na Slovensku je možné v maximálnej možnej miere prispôsobiť vašim požiadavkám. Lektori prídu za vami do ubytovacieho zariadenia alebo môžete na jazykový kurz chodiť vy k nám do našej jazykovej školy v Žiline. Záleží od vás.

Ponúkame vám efektívne jazykové kurzy pre všetkých. Výučbu angličtiny (alebo iného cudzieho jazyka) vám zabezpečíme prostredníctvom našich skúsených lektorov. Jazykový kurz vám doslova ušijeme na mieru. Výučba môže prebiehať na mieste ubytovania prípadne v našej jazykovej škole v Žiline. Naše nové priestory sa vám budú určite páčiť.

Radi vám dáme typy na ubytovanie, či už konkrétne v meste Žilina alebo v jej okolí. Veľmi obľúbené sú jazykové pobyty v Terchovej alebo v Rajeckých Tepliciach, ktoré je vzdialené od Žiliny len 20-25 minút autom, prípadne autobusom.

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov