Hore

O násEfektívne jazykové kurzy a pobyty v zahraničí, kvalitné jazykové školy...

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí pre Vás! Vyberte si Váš vysnívaný jazykový pobyt.

Klientom rôznych vekových kategórií ponúkame jazykové kurzy a pobyty v zahraničí – širokú škálu jazykových programov v rôznych kútoch sveta, Skupinové alebo individuálne jazykové pobyty v zahraničí, štúdium v zahraničí na stredných štátnych či súkromných školách s možnosť výberu lokality,  programy work and study s možnosťou pracovať a študovať zároveň (internship) a jazykové prázdninové programy pre deti a mládež – letné jazykové tábory ako aj unikátne letné programy so špecifickým zameraním ako je futbal, hokej, tanec, tenis, kone a podobne.

Štúdium v zahraničí – študujte cudzí jazyk spoľahlivo, rýchlo a efektívne.

Našu ponuku sme rozšírili aj o jazykové programy rodín s deťmi a seniorské programy. Spolupracujeme výhradne s akreditovanými, spoľahlivými a dôveryhodnými zahraničnými  jazykovými školami a inštitúciami, ktoré ponúkajú rôzne jazykové programy.

Ako overujeme kvalitu jazykových škôl v zahraničí?

Všetky zahraničné jazykové školy, s ktorými spolupracujeme, dôkladne preverujeme. Zaujíma nás v prvom rade spokojnosť klientov so službami jazyvých škôl a úroveň jazykovej výučby. Jazykové školy pravidelne navštevujeme, prípadne si dôkladne overujeme referencie jazykových škôl. So zástupcami jazykových škôl v zahraničí sa pravidelne stretávame na svetových konferenciách, workshopoch alebo na svetových veľtrhoch jazykového vzdelávania.

Vyberte si pre Vás najvhodnejší jazykový kurz v zahraničí.

Pomôžeme Vám a poradíme. Váš jazykový pobyt v zahraničí Vás posunie v jazyku a budete o 100% lepší. V ponuke máme vyše 200 destinácií vo viac ako 30 krajinách sveta. Môžete si vybrať rôznu intenzitu: príjemných 20 lekcií týždenne alebo intenzívnejší program 30 alebo až 40 lekcií týždenne. Vyberte si slnečnú krajinu, kde si zaplávate v mori  a užijete si leto alebo krajinu plnú turistických atrakcií, či rušnú destináciu s kaviarničkami či obchodíkmi. Váš jazykový pobyt nebude len o učení sa angličtiny, ale Vaša dovolenka snov. Stačí, keď nám poviete Vašu predstavu.

Výborné ceny, zaujímavé akcie, ušetriť môžete až stovky EUR!

Neustále s jazykovými školami v zahraničí komunikujeme. Informujeme o rôznych akciách a zaujímavých balíčkoch, ktoré školy zverejňujú pri rôznych príležitostiach. Pri kúpe niekoľko týždňových pobytov môžete tak ušetriť až stovky eur. Niektoré jazykové školy dokonca ponúkajú v mimo sezónnych mesiacoch jazykové kurzy zdarma.

Jazykové tábory v zahraničí a prázdninové jazykové pobyty pre deti a mládež – bezpečne a efektívne.

Pre deti a mládež poskytujeme zahraničné jazykové tábory a prázdninové jazykové pobyty v zahraničí. Pre spoluprácu si vyberáme osvedčené jazykové školy, ktoré ponúkajú efektívne a bezpečné prázdninové jazykové pobyty. Letné jazykové pobyty sú plné aktivít a jazykové kurzy sú zaujímavé a zábavné s lektormi, ktorí svoju prácu majú radi a vedia mladých ľudí zaujať.

Pre nás je dôležitá Vaša spokojnosť, bezpečnosť a istota.

Chápeme Vás a chceme, aby ste boli s Vašim jazykovým pobytom maximálne spokojní a aby Vám dal to, čo od jazykového pobytu očakávate. Našou prioritou je individuálna starostlivosť a flexibilita a naplnenie požiadaviek klienta, teda Vaša spokojnosť.

Ako Vás pripravíme na Váš jazykový pobyt?

Na základe našich skúseností s našimi zákazníkmi sme podrobne vypracovali najčastejšie otázky. Pred Vašou cestou dostávate podrobný informačný balíček a maximálnu prípravu k Vášmu vysnívanému jazykovému pobytu. Ku každému z Vás pristupujeme veľmi citlivo a individuálne, tak, aby ste sa nebáli vycestovať a vedeli ste o všetkom vopred.

Starostlivosť o Vás.

Od začiatku vybavovania štúdia v zahraničí až po návrat domov Vám poskytneme dôkladnú starostlivosť a pozornosť. Pri vstupnej konzultácii Vám venujeme toľko času, koľko sami potrebujete. Pri výbere jazykového kurzu či štúdia v zahraničí Vám poradíme a odporučíme Vám aj najvhodnejšie ubytovanie, cestovné poistenie, letenky a pomôžeme aj pri vybavovaní víz.

 

Cena jazykových pobytov.

Našim klientom ponúkame bezkonkurenčné ceny, pričom garantujeme kvalitu jazykových kurzov. Na základe Vašej požiadavky Vám pošleme cenové ponuky aj na niekoľko jazykových škôl a do rôznych destinácií, aby ste si vedeli urobiť obraz o cenách a vybrali ste si najvýhodnejší jazykový pobyt podľa Vašich nárokov.

Štúdium v zahraničí – garancia úspechu.

Každý, kto sa rozhodne pre štúdium v zahraničí očakáva výsledky. Boli by sme radi, aby Vaša investícia nebola zbytočná aby sa Vám peniaze investované do štúdia vrátili.

Naše produkty, Vaša výhra – sme blízko Vás.

Sme najväčšia regionálna jazyková agentúra v oblasti poskytovania jazykového štúdia v zahraničí a sme blízko Vás.  Dlhodobé skúsenosti máme aj vo výučbe cudzích jazykov v Žiline a našim zákazníkom ponúkame kvalitné jazykové kurzy v Žiline v efektívnych mikroskupinkách. U nás učia profesionálni a skúsení lektori.

V ponuke Medzinárodnej Jazykovej Agentúry sú jazykové kurzy pre rôzne vekové kategórie a rôzneho typu. Miniskupinové kurzy sú samozrejmosťou a počet účastníkov v skupine nepresiahne číslo 4. Ďalej sú to jazykové kurzy pre deti a mládež, konverzačné kurzy s native speakrom, skype kurzy, doučovanie, príprava na maturitu, pre dospelých rôzne kurzy a rýchlokurzy zamerané na všeobecný jazyk, komunikáciu, Business English alebo finančnú a špecifickú slovnú zásobu ako je medicína, letecká, právna, vojenská angličtina atď . V tomto sme veľmi flexibilní a vieme pripraviť kvalitný jazykový kurz s akýmikoľvek zadanými požiadavkami či už pre verejnosť alebo pre firmy.

Medzinárodné skúšky a certifikáty.

Dnes je už samozrejmosťou, že akýkoľvek kurz alebo jazykový pobyt v zahraničí alebo na Slovensku, ktorý si u nás vyberiete, môžete ukončiť medzinárodne uznávanou jazykovou skúškou. V našej ponuke a tiež v ponuke zahraničných škôl, s ktorými spolupracujeme sú rôzne typy certifikátov, na ktoré sa môžete u nás alebo počas jazykového pobytu pripraviť. Sú to certifikáty FCE, CAE, IELTS, TOEFL a ďalšie, ktoré závisia od typu jazykovej školy alebo jazykového kurzu v zahraničí.

Výhody pre Vás.

Pravidelní zákazníci Medzinárodnej Jazykovej Agentúry získavajú zľavy pre seba ako aj pre rodinných príslušníkov a známych. Pre stálych a verných zákazníkov máme pripravený vernostný program.

Tešíme sa na Vaše zavolanie 0903 966 043 alebo 0015 875 414  alebo na Váš email.

S úctou

kolektív MJA.

Náš skúsený tím vám vždy rád zodpovie vaše otázky

Skúsenosti našich študentov