Hore

AnglickoStredné školy v Anglicku, štúdium pre tvoj akademický rast a prijatie na univerzitu...

Stredoškolské štúdium v Anglicku

Kvalitný vzdelávací systém na stredných školách v Anglicku, štúdium pre akademický rast.

Rozhoduješ sa pre štúdium na strednej škole v Anglicku? Stredoškolské štúdium v Anglicku vrelo odporúčame. Anglicko je skvelou voľbou pre akademický rast študenta vďaka kvalitnému vzdelávaciemu systému na stredných školách. Štúdiom na strednej škole v Anglicku získaš nesmierne veľa príležitostí pre ďalšie štúdium na svetových univerzitách. Možnosť výberu lokality v Anglicku.

Anglicko možno nie je na prvý pohľad veľké rozlohou, ale kvalitných stredných škôl má nespočetne veľa. My sa vám snažíme vybrať len tie najlepšie, aby ste aj Vy mohli zažiť niečo zo školského systému tejto krajiny.

Stredoškolské štúdium v Anglicku je skvelou voľbou pre akademický rast študenta.

Stredoškolské štúdium v Anglicku si môžete obohatiť o mnoho mimoškolských aktivít. Okrem iného, táto krajina je veľmi rozmanitá – môžete ísť na turistiku, splavovať rieku, či kúpať sa k moru. Navyše, každé mesto má výborné spojenie s Londýnom, takže vlakom či autobusom sa pohodlne dostanete do hlavného mesta, kedy budete chcieť.

Hlavným rozdielom medzi štúdiom na strednej škole v USA a strednej škole v Anglicku je, že v Anglicku môžete bývať v hostiteľských rodinách, ale pri niektorých školách aj v študentských rezidenciách. Či si vyberiete jedno alebo druhé, v oboch prípadoch budete v priamom kontakte s anglickou kultúrou.

Stredné školy v Anglicku podporujú aj záujmy študentov.

Školský systém v Anglicku je síce zameraný najmä na všeobecný prehľad – z ktorých si študenti vyberajú 3 až 5 predmety, no stredné školy sa snažia podporovať aj záujmy študentov, a preto majú široký výber mimoškolských aktivít – matematika, literatúra, cudzie jazyky, vedecké odbory, fotografia a zo športov sú to jazda na koni, golf, či rugby.

Anglické stredné školy majú však prísne pravidlá, čo sa týka oblečenia. Ak na škole nie je povinná uniforma, treba si pozrieť ich predpísaný „dresscode“. Avšak odmenou študentom môžu byť rôzne spoločenské udalosti, ktoré stredné školy organizujú – talentová šou (na konci každého semestra), školský ples (na konci školského roka) a výlety a exkurzie počas celého školského roka.

Vyber si z našej ponuky stredných škôl v Cambridge, WeymoutheBostone.

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov