Hore

MaltaNezabudnuteľné prázdniny na slnečnom ostrove Malta plné úžasných zážitkov!

Prázdninové jazykové pobyty na Malte

Slnečné prázdninové jazykové pobyty pre mládež na Malte. Zaži nezabudnuteľné prázdniny na ostrove Malta plné slnka, dobrodružstva a úžasných zážitkov.

Spoj príjemné s užitočným a prihlás sa na prázdninový jazykový kurz na Malte.

Máš chuť popri štúdiu angličtiny relaxovať, zabávať sa, športovať alebo pozerať pamiatky? Ak sa Ti páči aspoň jedna aktivita, Malta je tá pravá destinácia pre Tvoj jazykový pobyt. Zatiaľ, čo si budeš vylepšovať svoje schopnosti v anglickom jazyku, budeš mať k dispozícii celý rad aktivít na voľný čas.

Viac informácií

Maltské súostrovie, ktoré sa skladá z ostrovov Malta, Gozo a Comino, leží v srdci Stredozemného mora a je vzdialené približne 100 km južne od Sicílie a 230 km od severného pobrežia Afriky.

Ostrovy Malta a Gozo majú životný štýl, typický pre región, ktorý poskytuje dokonalú rovnováhu medzi prácou a relaxáciu, a preto si budete môcť nájsť veľa rôznych miest, ktoré vám umožnia uvoľniť všetok stres.

Popri jazykovom kurze angličtiny môžete relaxovať a opaľovať sa na jednej zo zlatých piesočnatých pláží, tráviť čas s priateľmi pri obede či večeri alebo sami jednoducho zostať so svojimi myšlienkami pri sledovaní západu slnka.

Obohať si svoj kurz angličtiny návštevou kultúrnych pamiatok na Malte. Malta je naozaj iná a keď už nič iné, je to fascinujúca cesta dejinami.

Príďte aj vy zažiť čaro, vďaka Malte – klenotu Stredomoria. S viac ako 7000 rokov histórie, vám Malta otvorí okno do minulosti. Feničania, Rimania, Arabi, Normani, Francúzi a Briti všetci prišli na chvíľu.

 

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov