Hore

ŽilinaJazykové pobyty v Žiline sú skvelou voľbou

Učte sa cudzí jazyk a spoznajte Žilinu a jej okolie

Jazykové pobyty v Žiline sú skvelou voľbou pre všetkých. Vyberte si ubytovanie v centre Žiliny a navštevujte jazykový kurz v nových priestoroch jazykovej školy Medzinárodná Jazyková Agentúra. Svoj voľný čas môžete využiť na oddych vo wellness centrách, na spoznávanie Žiliny alebo jej okolia. Ak máte radi letné alebo zimné športy, turistiku a prírodu určite si prídete na svoje. Príroda v okolí Žiliny je krásna. Urobte si prechádzku na vyhliadkovú vežu Dubeň, odkiaľ uvidíte celú Žilinu a široké okolie. Naplánujte si výlet do malebnej Terchovej a oddychujte v prírode.

Zabezpečíme vám kvalitnú výučbu cudzieho jazyka. Na výber je výučba angličtiny, nemčiny, ruštiny, španielčiny a taliančiny. Dĺžku pobytu a intenzitu jazykového kurzu si môžete vybrať.

Jazykový kurz prispôsobíme vašim požiadavkám. Môžete si vybrať aj konkrétne zameranie výučby – napr. komunikácia, rozvoj slovnej zásoby, v ktorej sa potrebujete zdokonaliť, príprava na pracovný pohovor, obchodná angličtina a iné.

 

Prečo jazykový pobyt v Žiline?

 • Žilina sa nachádza sa len 2 hodiny autom/vlakom z Bratislavy
 • výučba cudzieho jazyka prebieha v jazykovej škole Medzinárodná Jazyková Agentúra
 • skúsení lektori, ochotný personál
 • moderné učebne a príjemné prostredie
 • dlhoročné skúsenosti s výučbou cudzích jazykov
 • v Žiline nájdete všetko, čo potrebujete – oddych aj zábavu
 • okolie Žiliny ponúka množstvo typov na turistiku – Malá Fatra, Terchová, Súľov…
 • v okolí Žiliny nájdete množstvo príležitosti na letné a zimné športy
 • Žilina ponúka množstvo skvelých wellness centier, kde si môžete oddýchnuť po výučbe cudzieho jazyka
 • výborné ceny jazykových kurzov

Pobytový jazykový kurz sa otvára vo vami vybranom termíne a trvá tak dlho, ako potrebujete. Môže prebiehať počas pracovných dní alebo počas víkendu. Termíny sa teda maximálne prispôsobujú vašim požiadavkám.

Ako prebieha jazykový kurz?

Počet lekcií si volíte sami. Jazykové kurzy môžu prebiehať zo slovenským lektorom alebo vám na zdokonalenie sa v komunikácii v anglickom jazyku môžeme ponúknuť „native speakra“.

Lekcie sú dynamické a trvajú tak dlho, ako si určíte vy. Výučba je systematická, efektívna, doplňovaná rôznymi aktivitami, zameraná v prvom rade na praktickú znalosť cudzieho jazyka. Pokiaľ máte svoje požiadavky, prípadne sa potrebujete zdokonaliť v niečom konkrétnom, pripravíme lektorov po dohode s vami konkrétnejšie a účelnejšie, aby ste sa zdokonalili v tom, čo potrebujete.

Zameranie jazykových kurzov

Jazykové kurzy sú rôznych úrovní a zamerania. Pred príchodom vám vyhotovíme jazykový audit, aby sme vedeli akú jazykovú úroveň aspoň orientačne máte a aby sme sa vedeli na vás dôkladne pripraviť. Môžete si vybrať aj konkrétnejšie zameranie, napríklad kurz anglického jazyka môže byť zameraný na komunikáciu, Business English alebo na slovnú zásobu, v ktorej sa potrebujete zdokonaliť.

Môžete si vybrať zo širokej škály hotelov v meste Žilina. Pokiaľ si vyberiete ubytovanie v centre mesta, jazykovú školu Medzinárodná Jazyková Agentúra budete mať v pešej vzdialenosti. Zoznam ubytovaní Vám pošleme na požiadanie. Ubytovanie si môžete rezervovať samostatne alebo Vám na Vaše požiadanie ubytovanie zabezpečíme my.

Žilina a jej okolie ponúka množstvo voľnočasových aktivít.

Tipy na voľný čas v Žiline: prechádzka mestom (Mariánske námestie, Námestie Andreja Hlinku, Katedrála Najsvätejšej Trojice, Kostol Obrátenia sv. Pavla, Kostol sv. Barbory, Považské múzeum…), Budatínsky park a Budatínsky hrad, vyhliadková veža Dubeň, okruh vodné dielo Žilina – pekné prostredie na prechádzky, bicyklovanie, behanie, korčuľovanie, mestská plaváreň, lezecká stena, mestské divadlo, kiná a ďalšie.

Tipy na voľný čas v blízkom okolí Žiliny: Lietavský hrad, Strečniansky hrad, Súľovské skaly, Terchová a jej okolie, Malá Fatra, Vrátna, Spa Aphrodite Rajecké Teplice

 

Termín si môžete vybrať akýkoľvek počas celého roka. Termíny sa teda maximálne prispôsobujú vašim požiadavkám.

Ceny ubytovania

 • Cena ubytovania závisí od výberu konkrétneho ubytovania.

Ceny jazykového kurzu

 • Cena jazykového kurzu závisí od počtu osôb v skupinke, od počtu hodín výučby, od jazykovej úrovne a od špecifických požiadaviek zamerania jazykového kurzu. Kontaktujte nás a radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Skúsenosti našich študentov