Hore

FrancúzskoZaži neskutočné prázdniny v historickej krajine plnej skvostov!

Prázdninové jazykové pobyty vo Francúzsku

Nezabudnuteľné prázdninové jazykové pobyty pre mládež vo Francúzsku. Vyber si zo širokej škály prázdninových jazykových pobytov pre mládež vo Francúzsku a zaži neskutočné prázdniny vo Francúzsku, kde si nájdeš mnoho kamarátov, spoznáš nové miesta a domov si odnesieš mnoho úžasných zážitkov. Spoj príjemné s užitočným a prihlás sa na prázdninový jazykový kurz vo Francúzsku.

Viac informácií

Francúzsko sa nachádza v západnej Európe a patrí medzi najväčšie a hospodársky najrozvinutejšie krajiny Európy. Nachádza sa tu množstvo nádherných historických skvostov. Nájdete tu hrady, zámky, galérie, sakrálne stavby, okúzľujúcu prírodu a najväčšiu pýchu mesta Paríž – Eifellovu vežu. Okrem toho sa Francúzsko vyznačuje svetovo preslávenou kuchyňou, syrmi a rôznymi kulinárskymi lahôdkami.

Francúzština bola aj v minulosti jazykom umenia a intelektuálneho myslenia a stále je jazykom diplomacie. Odráža sa v nej temperament krajiny. Kurzy francúzštiny vám pomôžu aj vo vašom profesionálnom živote. Francúzske školy sú považované za najlepšie na svete a kladú na študentov vysoké nároky.

 

Vyberte si jazykový pobyt vašich snov

Jedinečné jazykové programy pre všetkých a do celého sveta

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov