Hore

RakúskoNezabudnuteľné prázdniny v prekrásnej prírode s jazerami s priezračnou vodou...

Prázdninové jazykové pobyty v Rakúsku

Nezabudnuteľné prázdninové jazykové pobyty pre mládež v Rakúsku. Zaži úžasné prázdniny v Rakúsku plné dobrodružstva a zábavy. Spoj príjemné s užitočným a prihlás sa na prázdninový jazykový kurz v Rakúsku.

Prekrásna príroda, hornaté územie, jazerá s priezračnou vodou, viedenský valčík, Wiener Schnitzel – viedenský rezeň, najstaršia zoologická záhrada na svete, palác Schonbrunn, vianočné trhy – toto všetko vyvoláva spojitosti s Rakúskom. Umelci Haydn, Strauss, Mozart, psychológ S. Freud – len niekoľko známych mien spätých s Rakúskom.

Viac informácií

Prečo by sme sa mali učiť nemecký jazyk?
Nemecky hovorí viac ako 120 miliónov ľudí v 8 krajinách Európy. Je jedným z najvýznamnejších kultúrnych jazykov. Veď nemecký jazyk bol materinským jazykom Goetheho, Mozarta a Einsteina. Vo Viedni sa používa správna, čistá a štandardná nemčina.

Vychutnaj si prehliadku Viedne – hlavného mesta Rakúska. Viedeň je svetovou metropolou kultúry, hudby a romantiky. Viedeň poskytuje rozmanité kultúrne aktivity a vytvára tak ideálne a bezpečné prostredie pre vyučovanie nemeckého jazyka.

Aj keď je Viedeň hlavne známa svojou históriou, turistov sa snaží zaujať aj mnohými novodobými atrakciami. Medzi ne patrí napr. oblasť Práter, kde sa nachádza jeden z najväčších zábavných parkov v Európe.

Rakúsko je najmä pre západné Slovensko jednoducho dostupná a veľmi atraktívna krajina nielen na lyžovačky do Álp, cykloturistiku, welness pobyty, ale aj na jazykové pobyty v zahraničí s cieľom zdokonaliť sa v nemeckom jazyku.

 

Vyberte si jazykový pobyt vašich snov

Jedinečné jazykové programy pre všetkých a do celého sveta

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov