Hore

FrancúzskoŠtudujte francúzštinu v krajine galského kohúta a skvelého vína. Na zdravie!

Jazykové kurzy a pobyty vo Francúzsku

Táto krajina plná rôznych typov vína a syra je nádherným miestom pre jazykový pobyt. Francúzština je nádherný jazyk a jazykový kurz vo Francúzsku je úžasnou možnosťou ako stráviť nejaký čas v zahraničí, pričom sa niečo naučíte a ešte spoznáte aj novú kultúru. Krajina galského kohúta ponúka všetko – od veľkomiest, dediniek, hôr, až po prímorské oblasti – na štúdium francúzskeho jazyka. Vybrať si z toľkých úžasných miest je naozaj náročné:

Viac informácií

Jachting? Antibes! Krásne mesto na francúzskej riviére je známe okrem športu aj pre svoje kultúrne prostredie. Galérie, múzeá, divadlá, kaviarne sú miestom na oddych, ale na štúdium francúzštiny. Bordeaux, zapísané v zozname UNESCO, je nádherné kultúrne miesto pri Atlantickom oceáne, kde si vychutnáte pohár kvalitného vína pri konverzácii vo francúzštine v prostredí starodávnych viníc. Stredozemné mesto Montpellier je známe hlavne kvôli rôznym koreninám, ktoré preslávili toto miesto. Je tiež známe aj kvôli fakulte medicíny z 13.storočia. V našom zozname nesmieme vynechať ani hlavné mesto Francúzska, Paríž. Mesto, ktoré má veľa historických a kultúrnych pamiatok sa budete báť, že ich ani nestihnete všetky navštíviť. Jazykový kurz v Paríži Vám prinesie veľa nových zážitkov a francúzštinu si zlepšíte pri reálnych situáciách. Tours, mesto na Loire, je miestom veľa významných osobností literatúry. V oblasti sa nachádza mnoho nádherných zámkov, ktoré budete chcieť všetky vidieť.

 

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov