Hore

KanadaZážitok, na ktorý nikdy nezabudnete...

Jazykové kurzy a pobyty v Kanade

Jazykový pobyt v Kanade? Prečo nie! Nádherná krajina s prírodou, kde Vás má stále čo prekvapiť. Jazykový kurz angličtiny sa pre Vás stane zážitkom, na ktorý nikdy nezabudnete. Keď Vás zunuje veľkomesto, môžete utiecť na samotu a počúvať len zvuky lesa a riek.

Viac informácií

Calgary, oblasť vytvorená pomocou ľadových krýh, má ako mesto veľa zaujímavostí. Okrem toho, že je väčšina budov pospájaná sklenenými mostami, tak v jeho okolí si môžete precvičiť vašu angličtinu pri Niagarských vodopádoch, či historických vykopávkach dinosaurov. Menšie mestečko Kelowna, je nádhernou tichšou oblasťou na jazykový kurz angličtiny. V krásnej slnečnej krajinke, kde sa na Vás budú odrážať lúče z nádherného priezračného jazierka.

Ak túžite po niečom väčšom, tak Montreal je skvelou voľbou. V tomto krásnom meste si môžete užiť nie len kurz angličtiny, ale aj francúzštiny, alebo aj oba naraz. Toronto je mestom na pobreží, ktoré má veľmi dlhú tradíciu výučby anglického jazyka. A počasia sa nemusíte vôbec obávať – je totiž na rovnakej zemepisnej šírke ako francúzske Cannes. Keď si chcete užiť v Kanade trošku pláže a oceánu, určite by to mal byť potom Vancouver. Nezabudnite však cez víkend vybehnúť aj na hory.

 

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov