Hore

MaltaJazykové kurzy a pobyty v slnečnej krajine s bohatou históriou a krásnymi plážami...

Jazykové kurzy a pobyty na slnečnej a atraktívnej Malte

Jazykové pobyty na Malte za výborné ceny, efektívne jazykové kurzy pre všetkých...

Malta je ostrovná krajina s obrovskou históriou a na jazykový pobyt ako stvorená. Ponúkame široký výber jazykových škôl na Malte. Prečo práve jazykový kurz angličtiny tu? Pretože angličtina je okrem maltčiny oficiálnym jazykom a tak môžete angličtinu využívať naplno kdekoľvek sa na Malte pohnete. Jazykový pobyt na Malte je výbornou a nie drahou  investíciou do vašich znalostí angličtiny. Okrem krásnych pláží  má Malta aj nádherné historické mestá a prístavy. História Malty má viac ako 7000 rokov. Letieť môžete už aj z Bratislavy.

Jazykový pobyt si môžete vybrať kdekoľvek na Malte. Turisticky najviac atraktívne je mesto Sliema. Je to rušné mesto Malty, kde si okrem jazykového kurzu môžete vychutnať aj nočný život a špeciality miestnej kuchyne. Veľa reštaurácií a barov má aj ďalšie prímorské mesto – St. Julians. Toto kedysi rybárske mesto Vás chytí za srdce a angličtinu si precvičíte na každom rohu. Hlavné mesto Malty, Valletta, určite nesmieme vynechať z našej ponuky. Je to nádherné historické mesto, kde môžete tráviť čas, okrem iného, v nádherných záhradách. Hoci je Malta malý ostrov  v Stredozemnom mori, výber miest na jazykový pobyt je veľký a rôznorodý. Pokojnejší ostrov Gozo, kde sa miešajú tradície a štýly a okrem angličtiny možno zachytíte niečo aj z iných jazykov. Prímorské mesto Gzira je pokojnejšou variantou iných prímorských miest a preto je na jazykový kurz angličtiny ako stvorená.

Krajina je krásna, má mnoho prístavov a nádherných zálivov, ktoré budete chcieť vidieť všetky. Takisto obyvatelia sú veľmi priateľskí, prívetiví a zdvorilí. Môže sa vám stať, že ak sa opýtate na cestu, tak domáci pôjde s vami, aby sa uistil, že ste našli správnu cestu. Jedlo je vynikajúce – plno rýb a morských plodov, ovocia, zeleniny, stredomorských korenín a medu, ktorý je veľmi typický pre maltskú kuchyňu. Čo sa aktivít týka, je tu stále, čo robiť. Medzi obľúbené športové aktivity patrí potápanie, horolezectvo, či golf. Nočný život je veľmi pestrý a Malta ako taká má počas roka veľmi veľa zaujímavých festivalov.

Vyberte si jazykový pobyt vašich snov

Jedinečné jazykové programy pre všetkých a do celého sveta

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov