Hore

MaltaJazykové kurzy a pobyty v slnečnej krajine s bohatou históriou a krásnymi plážami...

Jazykové kurzy a pobyty na slnečnej a atraktívnej Malte

Jazykové pobyty na Malte za výborné ceny, efektívne jazykové kurzy pre všetkých...

Malta je ostrovná krajina s obrovskou históriou a na jazykový pobyt ako stvorená. Ponúkame široký výber jazykových škôl na Malte. Prečo práve jazykový kurz angličtiny tu? Pretože angličtina je okrem maltčiny oficiálnym jazykom a tak môžete angličtinu využívať naplno kdekoľvek sa na Malte pohnete. Jazykový pobyt na Malte je výbornou a nie drahou  investíciou do vašich znalostí angličtiny. Okrem krásnych pláží  má Malta aj nádherné historické mestá a prístavy. História Malty má viac ako 7000 rokov. Letieť môžete už aj z Bratislavy.

Viac informácií

Jazykový pobyt si môžete vybrať kdekoľvek na Malte. Turisticky najviac atraktívne je mesto Sliema. Je to rušné mesto Malty, kde si okrem jazykového kurzu môžete vychutnať aj nočný život a špeciality miestnej kuchyne. Veľa reštaurácií a barov má aj ďalšie prímorské mesto – St. Julians. Toto kedysi rybárske mesto Vás chytí za srdce a angličtinu si precvičíte na každom rohu. Hlavné mesto Malty, Valletta, určite nesmieme vynechať z našej ponuky. Je to nádherné historické mesto, kde môžete tráviť čas, okrem iného, v nádherných záhradách. Hoci je Malta malý ostrov  v Stredozemnom mori, výber miest na jazykový pobyt je veľký a rôznorodý. Pokojnejší ostrov Gozo, kde sa miešajú tradície a štýly a okrem angličtiny možno zachytíte niečo aj z iných jazykov. Prímorské mesto Gzira je pokojnejšou variantou iných prímorských miest a preto je na jazykový kurz angličtiny ako stvorená.

Krajina je krásna, má mnoho prístavov a nádherných zálivov, ktoré budete chcieť vidieť všetky. Takisto obyvatelia sú veľmi priateľskí, prívetiví a zdvorilí. Môže sa vám stať, že ak sa opýtate na cestu, tak domáci pôjde s vami, aby sa uistil, že ste našli správnu cestu. Jedlo je vynikajúce – plno rýb a morských plodov, ovocia, zeleniny, stredomorských korenín a medu, ktorý je veľmi typický pre maltskú kuchyňu. Čo sa aktivít týka, je tu stále, čo robiť. Medzi obľúbené športové aktivity patrí potápanie, horolezectvo, či golf. Nočný život je veľmi pestrý a Malta ako taká má počas roka veľmi veľa zaujímavých festivalov.

 

Vyberte si jazykový pobyt vašich snov

Jedinečné jazykové programy pre všetkých a do celého sveta

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov