Hore

NemeckoŠtúdium nemčiny pre každého...

Jazykové kurzy a pobyty v Nemecku

Nemecko je krajinou s rôznymi druhmi klobás, pečiva a piva. Pre všetkých milovníkov týchto pochutín je preto jazykový pobyt v tejto krajine nevyhnutným. Jazykový kurz nemčiny ponúkame vo veľkom počte miest a každé je výnimočné niečím iným.

Viac informácií

Ak chcete stráviť jazykový pobyt štýlovo, tak hlavné mesto Nemecka, Berlín, je tým správnym miestom. Kiná, divadlá, obchody, galérie, či múzeá už na Vás čakajú. Ak si chcete okrem nemčiny precvičiť aj vedomosti z obchodu, tak Bonn je nevyhnutnosťou. Toto mesto je sídlom mnohých logistických či obchodných firiem, ale mnohých organizácií OSN. Do mesta vied musíte ísť jednoznačne študovať – sú to Brémy. Tento prívlastok si získala najmä preto, že je sídlom pre tri univerzity. Historické mesto Drážďany ponúka oveľa viac než sa na prvý pohľad môže zdať. Okrem neslávne známej histórie, je tiež univerzitným a literárnym mestom. Obchodné centrum Düsseldorf je nádherným mestom, plným života. Nájdete tu mnoho kultúrnych ale aj spoločenských atrakcií. Frankfurt je tiež prezývaný aj Amerikou Európy, keďže sa tam týči obrovský mrakodrap. Nemčina sa pre Vás stane súčasťou a Vy rýchlo zabudnete, že ste na jazykovom pobyte. Mesto medzi horami, Freiburg, je dobrou voľbou pre všetkých nadšencov prírody a turizmu. Okrem tohto má aj úžasné, takmer stredomorské podnebie. Ďalšie univerzitné mesto Göttingen je známe vďaka svojim výskum. okrem toho tu žilo mnoho laureátov Nobelovej ceny, čo znamená, že asi tu je niečo vo vzduchu. Hamburg, prístavné mesto, je nádherným miestom na jazykový pobyt. Najmä obyvatelia sú veľmi priateľskí a vždy zapálení pre svoju vec. Pre históriu a umenie sa vydajte do Kolína nad Rýnom. Štúdium nemčiny bude tak zážitkom obohateným o kultúrne prežitky. Mannheim je ďalšie univerzitné mesto z našej ponuky, kde okrem nemeckého jazykového inštitútu, sídli aj obrovské vydavateľstvo, ktorá je ako stvorená pre všetkých knihomoľov. Ak chcete zažiť atmosféru Oktoberfestu, tak jednoznačne Mníchov je vaším mestom štúdií. Okrem nemčiny nasajete aj nemecké reálie. Rodisko vynálezcu kníhtlače, Mainz (Mohuč), dýcha históriou a modernou zároveň. A čo je na ňom také moderné? No predsa všade prítomné médiá! Niečo z histórie, niečo z priemyslu, niečo zo zábavy – toto všetko nájdete v Norimbergu. Štúdium nemčiny v tomto meste Vám môže pomôcť získať aj nejakú tú stáž, či prácu v nemecky hovoriacich krajinách.

Ak chcete svoj jazykový pobyt absolvovať v trošku tichšom prostredí, tak je tu Schwäbish Hall. Toto mestečko s ani nie 40 000 obyvateľmi Vám ponúkne dostatočný priestor pre štúdium a spoznávanie novej krajiny v tomto významnom ekonomickom centre Nemecka. Mesto dizajnu a štýlu, Weimar, je nádherným miestom pre jazykový kurz nemčiny. Rodisko Bauhausu je nepochybne krásnou bodkou našej ponuky jazykových pobytov v Nemecku.

 

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov