Hore

ŠpanielskoVeľa pláží, veľa histórie, veľa ostrovov, veľa slnka, veľa romantiky,...

Jazykové kurzy a pobyty v Španielsku

Jazykový pobyt v Španielsku je skvelá voľba – veľa pláží, veľa histórie, veľa ostrovov, veľa slnka. Jazykový kurz španielčiny je pre ľudí, ktorí chcú stráviť leto plné zábavy. Veľa umelcov pochádza z tejto slnkom zaliatej krajiny, čo môže mať vplyv na vašu umeleckú dušu. No samozrejme nesmieme zabudnúť ani na futbal – šport, ktorým žije celá krajina. Historické časti Španielska stoja určite za pozretie a preskúmanie. Naučíte sa tak veľa nie len z jazyka, ale aj z reálií.

Viac informácií

Alicante je prímorské mesto s hlbokou históriou. Kurz môžete tráviť na pláži v tieni vysokých paliem, kde Vás bude ovievať morský vánok a večer sa môžete ísť schladiť do dláždených ulíc starého mesta a dať si drink na jednej z mnohých útulných terás. Jazykový kurz v najdynamickejšom meste Španielska, v Barcelone, Vám prinesie veľa nových zážitkov. Módne, výtvarné, hudobné, sochárske a mnohé iné výstavy čakajú len kým otvoríte dvere. Nebudete sa vedieť rozhodnúť, ktorú časť vášho ja budete chcieť potešiť ako prvú. Ak chcete mať všetko po ruke – škola, historické centrum, pláž, kaviarne, reštaurácie – tak Cádiz je perfektné miesto. Nemusíte chodiť ďaleko a už ste tam, kde ste chceli byť. Ak si chcete užiť more aj hory, tak Granada je tu len a len pre Vás. Španielčinu môžete precvičovať pri poháriku skvelého vína s miestnymi. Netreba však zabudnúť, že Granada je známa aj pre svoj nočný život, takže by to bola chyba nevyskúšať aspoň jeden večer „prehýriť“. Madrid nie je len hlavné mesto Španielska, ale aj hlavné mesto umenie – veľká galéria The Reina Sofia hostí mnohých velikánov moderného umenia, aj tých najznámejších – Picassa a Dalího. O čosi kľudnejšie mesto je Malaga, kde budete mať príležitosť v pokoji si užiť jazykový kurz španielčiny, no stále sa môžete zúčastňovať výletov do okolitých miest a spoznávať tak krásy Španielska. Rodisko Picassa treba minimálne navštívi. Marbella je rovnako pokojnejšie mesto so svojím čarom – nenachádza sa ďaleko od Malagy a poskytuje všetky krásy Andalúzie .

Pamplona je nádherné historické mesto, kde nebudete čo chcete vidieť skôr. Má istý šarm, ktorý očaril aj Ernesta Hemingwaya, ktorý sa tu potom vracal každý rok na slávne býčie zápasy. Ak si chcete vyskúšať bývanie v kláštore popri jazykovom kurze španielčiny, Salamanca je rozhodne správnou voľbou. Keď Vás už trošku steny kláštora omrzia, treba si ísť trošku užiť nočný život. Sevilla, mesto flamenca, je nádherným miestom pre jazykový pobyt. Pomaranče tam chutia úplne ináč ako u nás a už sa ich nebudete chcieť vzdať. A ich folklórny tanec sa budete chcieť naučiť za každú cenu – možno si k tomu zaobstaráte aj ten správny odev. Trošku ostrovnej atmosféry si užijete na jednom z Kanárskych ostrovov, Tenerife. Jeho pláže majú tmavohnedý piesok, čisté more a slnečné počasie. Okrem toho väčšina prírodných úkazov je zapísaná v zozname UNESCO, takže sa určite máte na čo tešiť. No a nakoniec je tu Valencia – mesto futbalu a domov paelly. Toto veľkomesto Vám nikdy nepríde veľké, stále vo Vás vytvára pocit útulného mestečka. Krásne pláže a nádherné historické časti dopĺňajú krásu tohto skvostu Španielska.

 

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov