Hore

TalianskoSpojenie mora, slnka, sopiek a ostrovov...

Jazykové kurzy a pobyty v Taliansku

Jazykový pobyt v Taliansku to je spojenie mora, sopiek, slnka a ostrovov. Slnečná krajina s útulnými kaviarňami na historických námestiach Vás upúta svojou otvorenosťou. Vychutnajte si kurz taliančiny v jednej z najnavštevovanejších krajín sveta.

Slnečná krajina s jej Alpami, morom, sopkami a ostrovmi je skvelou voľbou pre jazykový pobyt v zahraničí. Jazykový kurz si môžete vychutnať napríklad aj pri skvelej káve v útulnej kaviarni na historickom námestí, či pri výstupe na Vezuv, možno aj na výlete gondolou. Každopádne, Taliani sú veľmi otvorení, takže precvičovať si taliančinu nebude vôbec zložité. Je to jedna z najnavštevovanejších krajín sveta, tak si môžete vyskúšať vaše navigačné zručnosti a tak pomôcť zblúdenému turistovi, či sa opýtať na recept na pravú taliansku tiramisu šéfkuchára kvalitnej reštaurácie.

Viac informácií

Florencia je mesto bohaté na históriu a kultúru. Váš jazykový kurz taliančiny získa nový rozmer – obohatíte ho o reálie, ktoré sa nebudete učiť, ale budete ich vnímať a domov sa vrátite ako rodený Florenťan.

Miláno okrem módy a futbalu ponúka oveľa viac. Obchody, divadlá, opera, nočný život – toto všetko môžete zažiť v tomto krásnom talianskom meste a Váš jazykový pobyt bude dokonalý.

Hlavné mesto Talianska, Rím, je nepochybne jedno z najkrajších miest celého sveta. Nemusíte sa báť, že sa unudíte od toľkých historických pamiatok – Rím nie je len o tom. Je blízko mora, takže voľné dni môžete stráviť aj tam. Ale najmä je Rím o vynikajúcom jedle – o tom talianskom samozrejme – bola by chyba neochutnať pravú taliansku pizzu, cestoviny, či víno.

Siena sa nachádza v Toskánsku, čo je výborná oblasť pre pestovateľov vína, a o to môže byť Váš jazykový kurz zaujímavejší. Okrem taliančiny sa môžete vzdelať aj v oblasti výroby tohto národného nápoja.

 

Vyberte si jazykový pobyt vašich snov

Jedinečné jazykové programy pre všetkých a do celého sveta

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov