Hore

USAÚžasná voľba pre jazykový kurz angličtiny...

Jazykové kurzy a pobyty v USA

Spojené štáty americké sú úžasnou voľbou pre jazykový pobyt. Čo je dôležité – každý si tu niečo nájde. Okrem jazykového kurzu angličtiny toho môžete zažiť oveľa viac. Pre všetkých milovníkov hôr, histórie chtivých, bláznov do športov každého druhu, nákupných maniakov a turistov je tu všetko. Každý štát je niečím výnimočný, niečím špecifický. A navyše, keď už ste tam, treba to poriadne využiť! Takže nasadnúť na auto a skúste zopakovať podobne šialenú cestu ako Jack Kerouac. Zúčastnite sa párty, ktorú by Vám závidel aj F. S. Fitzgerald. Alebo choďte relaxovať k jazeru do hôr, kde aj Ernest Hemingway trávil svoje voľné chvíle. Možno sa z Vás vráti bojovník za ľudské práva. USA pohltí každého.

Viac informácií

Ak chcete zažiť niečo z pravého univerzitného života, potom Berkeley je to pravé. Jazykový kurz angličtiny v tejto časti USA nájdete mnohé kníhkupectvá a miesta, kde sa stretávajú študenti a diskutujú na rôzne témy. A centrum San Francisca je, čo by ste kameňom dohodili. Boston je nádherné mesto plné historických pamiatok. Čo je tiež dôležité – má mnoho štadiónov, takže baseball, hokej, či rugby už pre Vás nebudú veľkou neznámou. A hlavne je to mesto vzdelávania USA – má niečo cez 100 škôl a univerzít. Neďaleko Seattlu sa nachádza Highline Community College. Je to školská pôda s úžasným vybavením a umiestnením. Na nákupy, či na večeru nemusíte chodiť ďaleko. Americké kiná Vás pohltia a nezabudnite ochutnať ich pop corn. Chicago, mesto bluesu a jazzu, Al Caponeho a mrakodrapov. Ešte mnoho iných prívlastkov by sme tomuto mestu mohli dať, ale určite ho treba minimálne navštíviť, aby ste zistili, prečo je tomu tak. Jeho sláva stále stúpa aj po požiari z konca 19. storočia, ktorý ho takmer celé vypálil. Ďalšie mesto známe pre svoj blues je Illinois. Architektúra a parky sú najväčšie dominanty tejto časti USA a vytvárajú tak harmóniu medzi mestských a prírodným životným štýlom. Irvine Valley je ďalšou časťou Spojených štátov, ktorá v sebe spája mnoho atrakcií. Obohaťte si jazykový kurz angličtiny o lyžovačku, surfovanie, či návštevu Los Angeles – všetko je na dosah. Los Angeles Vám ukáže krásu Ameriky podľa jeho častí. Či už sa budete nachádzať v Malibu, Beverly Hills, či v Hollywoode, stále budete chcieť vidieť viac. Okrem nákupov a filmov, si môžete užívať aj nekonečné slnečné pláže. New York je mesto, ktoré nesmiete vynechať. Jeho mestský ruch Vás uchváti a sami sa naladíte na dynamický život New Yorčanov. Asi nestihnete navštíviť každý mrakodrap, ale Empire State Building si nesmiete nechať ujsť. Philadelphia, mesto žijúce baseballom, je známe aj pre svoju históriu. Spravte si výlet po pamiatkach a keď vyhladnete, ochutnajte niečo z tradičného amerického fast foodu. Portland spája ruch veľkomesta s prostredím menšieho mesta. Budete si užívať nočný život ako v New Yorku, ale druhý deň môžete nerušene prespať ako v malej dedinke. Sacramento, hlavné mesto Kalifornie, je známe hlavne pre jeho guvernéra – Arnolda Schwarzenegra. Toto mesto spája vo svojej architektúre prvky dobových koloniálnych budov, ktoré stavali Španieli, spolu s modernými budovami v podobe mrakodrapov. Ak túžite po plážach, mori a príjemnom podnebí, tak jazykový pobyt v San Diegu, by mohol byť pre Vás ako stvorený. Popri tom môžete spoznať aj americké námorníctvo, keďže toto mesto je jeho sídlom.

 

Vyberte si jazykový pobyt vašich snov

Jedinečné jazykové programy pre všetkých a do celého sveta

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov