Hore
Prázdninový jazykový pobyt – náš tip na nezabudnuteľné leto!

Prázdninový jazykový pobyt – náš tip na nezabudnuteľné leto!

Leto už klope na dvere. Spolu s páľavami a dlhými dňami prichádzajú aj plány, ako spraviť tieto prázdniny nezabudnuteľnými a prežiť ich naplno.
A čo ty? Máš už na nasledujúce dva mesiace vymyslený program? Pokiaľ nie, vieme ti veľmi veľmi jednoducho poradiť, ako zmeniť nudné prázdniny na tie najlepšie. Odpoveď je veľmi jednoduchá – vyskúšaj prázdninový jazykový pobyt v zahraničí!

Prázdninový jazykový pobyt slúži ako výborná šanca spoznať nových ľudí.

Uži si leto snov a zároveň precvič cudzí jazyk!

Zaži neopakovateľné prázdniny v zahraničí plné dobrodružstiev. Slnko, piesok, more, aktivitami nabitý program a ľudia v tvojom veku, s ktorými si isto padneš do nôty. O čo viac, vďaka prázdninovému jazykovému pobytu sa zdokonalíš v cudzom jazyku, ktorý si sám vyberieš.
Angličtina, nemčina, francúzština, taliančina – poteš svojich rodičov tým, že sa cez leto aj niečomu novému priučíš! Prázdninový jazykový pobyt nie je predsa len o bláznení sa na pláži!

Uži si leto! Nevieš ako? Máme pre teba jasnú odpoveď - prázdninový jazykový pobyt!

 

Neboj sa rozprávať v cudzom jazyku!

Precvič si cudzí jazyk v každodenných situáciách, nie len počas vyučovania. Svoje vedomosti na jazykovom pobyte budeš využívať takmer neustále – pri konverzácii s kamošmi, počas spoločenských aktivít, na exkurzii v meste, či priamo v hostiteľskej rodine.

Robí ti problém rozprávať cudzím jazykom, predovšetkým pred ľuďmi, ktorých nepoznáš? Práve prázdninový jazykový pobyt ti poskytne šancu tento strach prekonať! Nemáš sa pred kým hanbiť, všetci účastníci pobytu budú približne v tvojom veku. S väčšou pravdepodobnosťou tak nájdete spoločnú reč a prelomíte ľady, ako aj jazykovú bariéru!

Precvič si cudzí jazyk v každodenných situáciách, nie len počas vyučovania - len na prázdninovom pobyte v zahraničí.

Prázdninový jazykový pobyt v zahraničí ti pomôže rozšíriť obzory!

Pobyt v zahraničí neznamená len cudziu krajinu a jazyk, ale aj kultúru. Ochutnaj nové jedlá, vypočuj si miestne hity, navštív miestne pamiatky a nauč sa zvykom a tradíciám. Skrátka rozšír svoje obzory! Nikdy nevieš, kedy sa ti aj tieto poznatky zídu!


Šport zbližuje!

Si aktívny športovec, alebo by si rád vyskúšal novú aktivitu, na ktorú si len tak bežne počas školského roka nenájdeš čas? V tom prípade máme pre Teba v ponuke aj jazykovo-športové tábory v zahraničí! Od futbalu a hokeja, cez tenis, až po tanec a jazdenie na koňoch!

Nevyjdi počas leta z kondičky, rozvíjaj svoj talent a spoznaj sa s ľuďmi, s ktorými ťa bude spájať rovnaký záujem. V prípade niektorých pobytov sa ti dokonca naskytne šanca stretnúť svetoznámych špičkových trénerov a ex hráčov z tímov ako NHL, Kelowna Rockets, Liverpool, Chelsea a ďalších!

Prázdninový jazykový pobyt môže byť zaujímavý aj pre mladých športovcov!

 

Strach z dlhej cesty?

Nie je dlhé cestovanie tvojou šálkou čaju, prípadne sa bojíš vycestovať sám ďaleko mimo domov? Na prázdninový jazykový pobyt nemusíš cestovať ďaleko! Počas leta môžeš navštíviť napríklad aj Rakúsko, jednu z našich susedných krajín. Táto krajina síce pobyt pri mori neponúka, môžeš si ho ale nahradiť výletmi do prekrásnej prírody s priezračnými jazerami, najstaršou zoologickou záhradou na svete či prehliadkou paláca Schonbrunn.

Vezmi na prázdninový jazykový pobyt aj svojho súrodenca a prežite spolu nezabudnuteľné leto!

Tak čo, už sme ťa trochu inšpirovali? Pokiaľ si stále neistý a váhaš, presvedč svojho kamaráta alebo súrodenca a vycestujte do zahraničia na prázdninový jazykový pobyt spolu! Zdieľajte každý jeden zážitok spolu a vytvorte tak nezabudnuteľné spomienky na to najlepšie leto.