Hore

„…škola bola jednoducho úžasná…“

"...môžem Anglicko odporučiť každému kto to myslí s angličtinou vážne..."

V prvom rade sa Vám chcem poďakovať  za sprostredkovanie kurzu v Bournemouth, čo bola to pre mňa veľká životná skúsenosť.

Všetko ohľadom cesty, ubytovania , školy bolo veľmi dobre zabezpečené, takže sa to zaobišlo bez najmenších problémov.

Keďže to bola moja prvá návšteva Anglicka, tak som nevedel čo mám očakávať, ale po návrate môžem Anglicko len odporučiť každému kto to myslí s angličtinou vážne.

Po príchode do Bournemouth som sa ubytoval v hostiteľskej rodine, kde sa o všetko starala pani domáca, ktorá bola veľmi milá, ústretová a komunikovala so mnou plynulou angličtinou.

V dome bývali aj ďalší študenti medzi ktorými som si našiel veľa nových kamarátov

Škola bola super, asi 20 minút autobusom z hostiteľského domu bola situovaná blízko centra. Prístup učiteľov bol na dobrej úrovni, kedykoľvek nemali problém zastaviť sa a zodpovedať konkrétne otázky ktoré neboli jasné. Moja angličtina sa posunula výrazne dopredu hlavne v plynulosti hovorenia .Výučba sa zameriavala na vypracovanie zadaní na danú tému, na ktorú sa následne viedli konverzácie medzi študentmi, čo všetko prebiehalo vo veľmi priateľskej atmosfére.

Pobyt bol veľmi bohatý aj na voľnočasové aktivity. Po vyučovaní škola pravidelne organizovala konverzačné eventy  vo večerných podnikoch vedené rodenými Angličanmi, ktoré mohli navštíviť len študenti jazykových škôl v Bournemouth. Cez víkendy bolo na výber z mnoho exkurzií do historicky veľmi zaujímavých miest za výhodnú cenu.

Samozrejme, 2 týždne nie je moc dlhá doba, aby sa naučil plynule rozprávať, ale dosť dlhá nato, aby sa človek posunul o niečo ďalej, preto by som si rád kurz ešte niekedy na dlhšiu dobu zopakoval.

Veľmi pekne ďakujem, s pozdravom Adam

Adam N. (výherca súťaže o jazykový pobyt), jazykový pobyt pre dospelých UK – Bournemouth, jazyková škola english200, pobyt v termíne: február 2019/ 2 týždne

 

„…ani sa to všetko nedá opísať, koľko mi tieto dva týždne dali, nových kamarátov, nové vedomosti, zážitky a hlavne novú skúsenosť…“

Dobrý večer, tak ani neviem, kde mám začať.
Takže začnem cestovaním, na to že som prvýkrát išla lietadlom a ešte aj sama tak to bol pre mňa obrovský zážitok a bolo to jednoduchšie ako sa to zdalo zo začiatku a to aj, keď k tomu prirátam prestupovanie busmi. Horšie to bolo, keď som odchádzala, lebo som zmeškala pre veľké zápchy autobus na letisko z Londýna ale stačilo sa opýtať všetci boli ochotní a išla som na ďalší.

Príchod do rodiny, no bola som veľmi zvedavá a trochu som sa aj bála ale nakoniec rodina bola zlatá riadne sa so mnou rozprávali a ešte tam boli aj ďalší študenti, s ktorými som sa spoznala. Celý dom bol pekný a čistý všade boli vianočné ozdoby, ktoré robili atmosféru a celkovo aj izby boli dobre zariadené.

Škola to ani neviem čo mám napísať, bola jednoducho úžasná, prístup učiteľov a aj ostatných zamestnancov bol jednoducho dokonalý. Fakt som sa tam veľa aj len za tie dva týždne naučila.

No a samozrejme popri škole výlety do mesta a okolitých miest a častí. Pláž, ktorá je krásna aj toto ročné obdobie či vianočné trhy, na ktorých sme si spravili fotku s batmanom.

Ani sa to všetko nedá opísať, koľko mi tieto dva týždne dali, nových kamarátov, nové vedomosti, zážitky a hlavne novú skúsenosť.

Ďakujem ale najviac vám, že ste mi umožnili vôbec tam ísť strašne si to vážim, lebo bez vás by to asi ani nebolo možné. Ďakujem 🙂 za všetko za ochotu, pomoc a vašu trpezlivosť. Budem vás všade odporúčať.

Všetko to pre mňa veľmi veľa znamenalo.

S pozdravom Soňa

Soňa (17 – ročná) – výherkyňa súťaže o jazykový pobyt za obdobie (2015-2016), jazykový pobyt pre dospelých Anglicko – Bournemouth, jazyková škola english2000, pobyt v termíne: november, december 2016/ 2 týždne

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.