Hore

„…na jazykovom pobyte v Bournemouth som praktizovala svoju angličtinu…“

"...celý svoj pobyt v Anglicku hodnotím veľmi pozitívne..."

Na jazykovom pobyte v Bournemouth som sa naučila veľa nových vecí a hlavne praktizovala svoju angličtinu. V škole sa mi páčil prístup učiteľov, boli tolerantní, chápaví a veľmi priateľskí. A páčilo sa mi aj to, že škola organizovala veľa výletov (ja som bola v Oxforde) a v rámci triedy každý týždeň team-building na bowlingu. Ale z čoho som najviac šťastná a spokojná bola Julie Exall, u ktorej som tri týždne bývala. Bola priateľská, milá a spríjemňovala mi svojím humorom a svojou dobrou náladou každý deň. Spoznala som veľa nových ľudí, ale hlavne študentov, ktorí u Julie bývali tiež sa všetci stali mojimi priateľmi. Veľmi mi to tam chýba (hlavne každý deň po škole na terase s Julie čaj s mliekom, ktorý ma naučila piť) a v budúcnosti sa tam ešte určite plánujem vrátiť. Celý svoj pobyt v Anglicku hodnotím veľmi pozitívne.

Iveta U. (17 ročná študentka), jazykový pobyt pre dospelých UK – Bournemouth, jazyková škola english2000, UK/ Bournemouth, pobyt v termíne: jún, júl 2019/ 3 týždne

„…lektori sú úžasní, ľudskí, milí, veľmi ochotní a nápomocní…“

Na jazykovom pobyte v Bournemouth som sa mala ako na najlepšej dovolenke v živote. Nakoľko som mohla spojiť veci,  ktoré milujem t.j. zdokonalenie sa v Aj a pobyt pri mori. Bournemouth je krásne mesto plné života. Zamilovala som si záhrady, more, školu i okolie. Ubytovanie bolo v pohode, až na to, že každé ráno o 5 chodilo smetiarske auto vysýpať koše a už som potom nespala. Čo sa týka vzdialenosti do školy či k moru od ubytovania, tak to bolo super, všetko v dosahu cca 10 min., čo je samozrejme veľkou výhodou. Prostredie školy English 2000 je  príjemné. Lektori sú úžasní, ľudskí, milí, veľmi ochotní a nápomocní. Vyučovanie prebiehalo zábavnou a nenútenou formou. Ďakujem. Želám Vám veľa úspechov.

Mária B. (40 ročná študentka), jazykový pobyt pre dospelých UK-Bournemouth, jazyková škola english2000, pobyt v termíne: júl 2019/ 2 týždne

 

„…môžem Anglicko odporučiť každému kto to myslí s angličtinou vážne…“

V prvom rade sa Vám chcem poďakovať  za sprostredkovanie kurzu v Bournemouth, čo bola to pre mňa veľká životná skúsenosť. Všetko ohľadom cesty, ubytovania, školy bolo veľmi dobre zabezpečené, takže sa to zaobišlo bez najmenších problémov.

Keďže to bola moja prvá návšteva Anglicka, tak som nevedel čo mám očakávať, ale po návrate môžem Anglicko len odporučiť každému kto to myslí s angličtinou vážne.

Po príchode do Bournemouth som sa ubytoval v hostiteľskej rodine, kde sa o všetko starala pani domáca, ktorá bola veľmi milá, ústretová a komunikovala so mnou plynulou angličtinou.

V dome bývali aj ďalší študenti medzi ktorými som si našiel veľa nových kamarátov

Škola bola super, asi 20 minút autobusom z hostiteľského domu bola situovaná blízko centra. Prístup učiteľov bol na dobrej úrovni, kedykoľvek nemali problém zastaviť sa a zodpovedať konkrétne otázky ktoré neboli jasné. Moja angličtina sa posunula výrazne dopredu hlavne v plynulosti hovorenia. Výučba sa zameriavala na vypracovanie zadaní na danú tému, na ktorú sa následne viedli konverzácie medzi študentmi, čo všetko prebiehalo vo veľmi priateľskej atmosfére.

Pobyt bol veľmi bohatý aj na voľnočasové aktivity. Po vyučovaní škola pravidelne organizovala konverzačné eventy  vo večerných podnikoch vedené rodenými Angličanmi, ktoré mohli navštíviť len študenti jazykových škôl v Bournemouth. Cez víkendy bolo na výber z mnoho exkurzií do historicky veľmi zaujímavých miest za výhodnú cenu.

Samozrejme, 2 týždne nie je moc dlhá doba, aby sa naučil plynule rozprávať, ale dosť dlhá nato, aby sa človek posunul o niečo ďalej, preto by som si rád kurz ešte niekedy na dlhšiu dobu zopakoval.

Adam N. (28 ročný), jazykový pobyt pre dospelých UK – Bournemouth, jazyková škola english200, pobyt v termíne: február 2019/ 2 týždne

 

„…rodina ma prijala nad moje očakávania boli ústretoví a komunikatívni…“

„…touto cestou by som sa vám ešte raz chcela poďakovať za možnosť zúčastniť sa jazykového pobytu v Anglicku.

Škola bola síce malá ale priestory na daný počet študentov vyhovujúce. Chcela by som vyzdvihnúť profesionálny prístup učiteľov.

Aj napriek tomu že som mala vyučovanie len doobeda, na moje možnosti vnímania a zapamätania si učiva to bolo dostačujúce.

Spolužiaci boli síce o generáciu mladší, čo mi ale vôbec neprekážalo priam naopak bolo príjemné počúvať, aký majú mladí ľudia z rôznych krajín názor na rôzne oblasti života .

Rodina, u ktorej som mala možnosť stráviť dva týždne ma prijala nad moje očakávania boli ústretoví a komunikatívni, ochotní poradiť v každej situácii, v ktorej som sa v priebehu pobytu ocitla. V neposlednom rade musím pochváliť kuchárske schopnosti mojej hostiteľky. V porovnaní s inými študentami, ktorý nebývali priamo v rodinách ale v hoteloch a podobne,  je to z môjho pohľadu veľký benefit nakoľko má človek možnosť komunikovať viac a spoločne strávené večere a večerné konverzácie boli pre mňa veľmi prínosné či už z jazykového ale aj ľudského hľadiska.

Keďže výučba prebiehala len doobeda mala som dostatočný čas na spoznávania a skúmanie mesta, jeho okolia a nádherné prechádzky po pobreží. Podarilo sa mi tiež zúčastniť sa víkendových výletov do Londýna a do Blenheim Palace  a The Costwolds. Opäť musím vyzdvihnúť príjemný a profesionálny prístup našich sprievodcov…“

Blanka M. (39 ročná), jazykový pobyt pre dospelých UK – Bournemouth, jazyková škola english2000, pobyt v termíne: november 2017/ 2 týždne

„…ani sa to všetko nedá opísať, koľko mi tieto dva týždne dali, nových kamarátov, nové vedomosti, zážitky a hlavne novú skúsenosť…“

Dobrý večer, tak ani neviem, kde mám začať.
Takže začnem cestovaním, na to že som prvýkrát išla lietadlom a ešte aj sama tak to bol pre mňa obrovský zážitok a bolo to jednoduchšie ako sa to zdalo zo začiatku a to aj, keď k tomu prirátam prestupovanie busmi. Horšie to bolo, keď som odchádzala, lebo som zmeškala pre veľké zápchy autobus na letisko z Londýna ale stačilo sa opýtať všetci boli ochotní a išla som na ďalší.

Príchod do rodiny, no bola som veľmi zvedavá a trochu som sa aj bála ale nakoniec rodina bola zlatá riadne sa so mnou rozprávali a ešte tam boli aj ďalší študenti, s ktorými som sa spoznala. Celý dom bol pekný a čistý všade boli vianočné ozdoby, ktoré robili atmosféru a celkovo aj izby boli dobre zariadené.

Škola to ani neviem čo mám napísať, bola jednoducho úžasná, prístup učiteľov a aj ostatných zamestnancov bol jednoducho dokonalý. Fakt som sa tam veľa aj len za tie dva týždne naučila.

No a samozrejme popri škole výlety do mesta a okolitých miest a častí. Pláž, ktorá je krásna aj toto ročné obdobie či vianočné trhy, na ktorých sme si spravili fotku s batmanom.

Ani sa to všetko nedá opísať, koľko mi tieto dva týždne dali, nových kamarátov, nové vedomosti, zážitky a hlavne novú skúsenosť.

Ďakujem ale najviac vám, že ste mi umožnili vôbec tam ísť strašne si to vážim, lebo bez vás by to asi ani nebolo možné. Ďakujem 🙂 za všetko za ochotu, pomoc a vašu trpezlivosť. Budem vás všade odporúčať.

Všetko to pre mňa veľmi veľa znamenalo.

S pozdravom Soňa

Soňa (17 – ročná) – výherkyňa súťaže o jazykový pobyt za obdobie (2015-2016), jazykový pobyt pre dospelých Anglicko – Bournemouth, jazyková škola english2000, pobyt v termíne: november, december 2016/ 2 týždne

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.