Hore

„…škola bola jednoducho úžasná…“

""...ani sa to všetko nedá opísať, koľko mi tieto dva týždne dali, nových kamarátov, nové vedomosti, zážitky a hlavne novú skúsenosť..."

Dobrý večer, tak ani neviem, kde mám začať.
Takže začnem cestovaním, na to že som prvýkrát išla lietadlom a ešte aj sama tak to bol pre mňa obrovský zážitok a bolo to jednoduchšie ako sa to zdalo zo začiatku a to aj, keď k tomu prirátam prestupovanie busmi. Horšie to bolo, keď som odchádzala, lebo som zmeškala pre veľké zápchy autobus na letisko z Londýna ale stačilo sa opýtať všetci boli ochotní a išla som na ďalší.

Príchod do rodiny, no bola som veľmi zvedavá a trochu som sa aj bála ale nakoniec rodina bola zlatá riadne sa so mnou rozprávali a ešte tam boli aj ďalší študenti, s ktorými som sa spoznala. Celý dom bol pekný a čistý všade boli vianočné ozdoby, ktoré robili atmosféru a celkovo aj izby boli dobre zariadené.

Škola to ani neviem čo mám napísať, bola jednoducho úžasná, prístup učiteľov a aj ostatných zamestnancov bol jednoducho dokonalý. Fakt som sa tam veľa aj len za tie dva týždne naučila.

No a samozrejme popri škole výlety do mesta a okolitých miest a častí. Pláž, ktorá je krásna aj toto ročné obdobie či vianočné trhy, na ktorých sme si spravili fotku s batmanom.

Ani sa to všetko nedá opísať, koľko mi tieto dva týždne dali, nových kamarátov, nové vedomosti, zážitky a hlavne novú skúsenosť.

Ďakujem ale najviac vám, že ste mi umožnili vôbec tam ísť strašne si to vážim, lebo bez vás by to asi ani nebolo možné. Ďakujem 🙂 za všetko za ochotu, pomoc a vašu trpezlivosť. Budem vás všade odporúčať.

Všetko to pre mňa veľmi veľa znamenalo.

S pozdravom Soňa

Soňa (17 – ročná) – výherkyňa súťaže o jazykový pobyt za obdobie (2015-2016), jazykový pobyt pre dospelých, jazyková škola english2000, Uk/Bournemouth, termín: november, december 2016/ 2 týždne

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.