Hore

„…je to skvelá príležitosť spoznať sám seba a svoje schopnosti…“

"...dcéra zažila prekrásne tri týždne v nádhernom Cambridge..."

Dobrý deň,

MJA je skvela agentúra, vďaka ktorej moja dcéra zažila prekrásne tri týždne v nádhernom Cambridge a splnila si svoj sen. Agentúra splnila úplne všetky naše požiadavky: letenky, lístky na autobus, individuálne ubytovanie, výbornú školu a skvelé informácie, takže dcéra nemala počas pobytu žiaden problém.

Ubytovaná bola na študentskom internáte, izbu mala krásnu, čistú a plne vybavenú s kuchynkou a samostatným sociálnym zariadením, internát ponúkal oddychové i športové vyžitie. Škola sa nachádzala v centre mesta, lektori boli výborní, študentov rozdelili do tried podľa úrovne na akej zvládli vstupný test, dcéra B1. Škola organizovala víkendové výlety. Takže jeden víkend strávila dcéra v Londýne a ďalší v Amsterdame.

Spolužiakov mala z rôznych častí sveta napr. Taliansko, Španielsko, Japonsko, Brazília, Nemecko, Egypt…Takže skvelá príležitosť počuť nielen čistú angličtinu ale aj jej mnohé iné, častokrát zábavné verzie.

Každému kto zvažuje študijný pobyt odporúčam, je to skvelá príležitosť spoznať sám seba a svoje schopnosti.

Zuzana K. (matka 18-ročnej študentky), jazykový pobyt pre dospelých v Anglicku – Cambridge, jazyková škola EC Cambridge, pobyt v termíne: júl, august 2019/ 3 týždne

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.