Hore

„…skola Kaplan International Leicester Square je na uzasnom mieste…“

"...svoje rozhodnutie splnit si svoj sen nelutujem..."

Velmi pekne dakujem za spolupracu. Moj pobyt v Londyne prebehol tak dobre a bez problemov, ako komunikacia s Vami. Skola Kaplan International Leicester Square je na uzasnom mieste, ako aj rezidencia Urbanest King´s Cross. Ucitelia boli uzasni, ubytovanie na jednotku, zo socialneho programu skoly pre kazdeho nieco a Londyn? To mesto proste milujem! Odporucam kazdemu, kto rozmysla a stale vaha. Urcite je to dobra skusenost a prilezitost ako stravit v meste viac casu, spoznat novych ludi z celeho sveta a zdokonalit sa v anglickom jazyku, minimalne stratit zabrany rozpravat a naucit sa pocuvat anglictinu v jej domovine. Svoje rozhodnutie splnit si svoj sen nelutujem! Ako aj kupu 10-dnoveho London Pass-u, vdaka ktoremu som toho videla naozaj vela (aj ked nie vsetko :)). Dakujem!

Eva A. (vek: 39), jazykový pobyt pre dospelých Anglicko – Londýn, jazyková škola Kaplan International – Leicester Square, pobyt v termíne: júl 2017/ 3 týždne

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.