Hore

„…netreba sa obávať nedostatočnej znalosti jazyka…“

"...v škole ani pri ubytovaní sme nemali žiadne problémy..."

Ďakujem veľmi pekne za sprostredkovanie jazykového pobytu. Všetko bolo z Vašej strany bezchybné. V škole ani pri ubytovaní sme sa nestretli so žiadnymi problémami. Ďakujem aj za Vašu ochotu pomôcť nám v prípade akýchkoľvek problémov. Školu OHC odporúčam, má hlavne výhodnú polohu, priamo na Oxford street. Ľudia v škole boli veľmi príjemní, ústretoví. Netreba sa obávať nedostatočnej znalosti jazyka. Školu odporúčam hlavne pre mladých ľudí, ktorí tu prevládali, starších, myslím tým nad 35 rokov bolo menej. Jeden týždeň je veľmi krátky čas na nejaké zlepšenie jazykových zručností. Rozhodne je to skúsenosť – noví ľudia, ľudia z celého sveta, metropola, pulzujúci život…Rozhodne odporúčam dlhší pobyt, ak to čas dovolí…Čo sa týka ubytovania, Ramsay Hall je ubytovanie internátneho typu, jednoduché, veľa mladých ľudí, výborná poloha, 10 minút od školy pešo, maximálne 5 minút od stanice metra. Jeden týždeň sa to v pohode dalo vydržať, na dlhší čas by som odporúčala ubytovanie v priváte alebo tip od spolužiačky zo Španielska – Pure city.

Karin Urbanková, jazykový pobyt pre dospelých UK – Londýn, jazyková škola OHC, pobyt v termíne: august 2015/ 1 týždeň

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.