Hore

„…jazykový kurz na vysokej úrovni…“

"...úžasná skúsenosť nie len čo sa jazykových možností týka..."

Ako ste boli celkovo s Vašim jazykovým pobytom spokojná/ý?

Maximálne spokojná, úžasná skúsenosť nie len čo sa jazykových možností týka ale aj pre bežný život a hlavne ak plánuje človek prácu a život v tejto krajine.

Ako by ste zhodnotili jazykový kurz?

Jazykový kurz na vysokej úrovni, podstatne vyššej ako jazykové kurzy na Slovensku, lektorka milá, priateľská, dokázala zaujať skladbou vyučovacích hodín, všetci ochotní aj na sekretariáte školy. Žiadne zháňanie učebníc, všetko sme dostali v škole.

Čo sa Vám na ubytovaní páčilo resp. nepáčilo, čo by ste chceli zmeniť?

Rodina u ktorej som 2 mesiace bývala bola priateľská, mala som tam maximálne súkromie, pomohli mi z úlohami keď som o to požiadala, jedinú vec, ktorú som zo začiatku pobytu vnímala ako problém bolo to, že som poobede nemala s kým komunikovať v nemčine a cvičiť si tak cudzí jazyk, keďže rodina boli zamestnaní ľudia s dvomi školopovinnými deťmi nemohla som od nich vyžadovať, aby sa ešte venovali aj mne, nakoľko som zdravotná sestra a asi 5 minút od ich domu bol Alterheim chodila som denne rozprávať s dôchodcami, oni sa tešili, ja som sa učila a ešte som mala dobrý pocit, že pomáham. Treba si poradiť.

Ponúkla Vám jazyková škola dostatočné množstvo mimoškolských aktivít?

Áno, mimoškolské aktivity sa konali stále, každý mal možnosť vybrať si, boli rôzne, kultúrne, športové ale asi všetci sme zbožňovali stredy, kedy nám robili ochutnávky typických švajčiarských jedál.

Ako ste boli spokojná/ý so službami a servisom Medzinárodnej Jazykovej Agentúry?

S agentúrou som mala len tie najlepšie skúsenosti, všetko bolo bezchybne zariadené, informácie poslané včas, pani s ktorou som celý pobyt riešila bola veľmi milá a ochotná. Aj keď žijem celý život v Bratislave, schválne som si vybrala mimo bratislavskú agentúru, pretože mám skúsenosť, že sú ochotnejší a ústretovejší, ešte raz moc ďakujem.

Viera Jarolíková, jazykový pobyt pre dospelých Švajčiarsko – Zürich, jazyková škola LSI, pobyt v termíne: máj, jún 2016/ 8 týždňov

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.