Hore

„…škola naplnila všetky moje očakávania…“

"...bolo to presne to, čo som hľadala, boli ku mne neskutočne milí, nápomocní..."

Srdečne pozdravujem a veľmi pekne Vám v mojom mene i mene našej dcéry ďakujeme za naozaj profesionálne sprostredkovanie študijného pobytu v Miláne. Nakoľko som tam s ňou strávila posledných 9 dní, dovolím si napísať i môj malý postreh:

Školu som si bola pozrieť, navštívila som ju i osobne. Krásne prostredie, v absolútnom centre Milána, priestory školy skutočne, veľmi pekné, pedagógovia veľmi ústretoví, milí, naplno sa im nepretržite venovali, robili im program.

Gréta sa veľa naučila, počas celého pobytu bola nadšená, každý deň bol vraj niečím výnimočný, neopakoval sa. V skupine ich bolo vždy málinko ( 4- 5 študentov), na dizajne bola dokonca sama, venovali sa len jej. Skoro každé popoludnie mali možnosť i výberu programu, mimo školy.

Za veľký prínos, ako rodič, považujem i to, že študenti počas výučby komunikovali samozrejme v taliančine, a po škole medzi sebou po anglicky, čo tiež bolo pre vylepšenie si jazykových schopnosti veľké plus. Sme veľmi spokojní, ďakujeme.

Silvia – mama študentky

Júl 2015 som strávila v Miláne vďaka výbornej Medzinárodnej Jazykovej Agentúre MJA. Vďaka nim som mala možnosť absolvovať intenzívne jazykové kurzy taliančiny priamo v Miláne a dokonca boli zamerané na módu a dizajn. Bolo to presne to, čo som hľadala. Ponúkli mi školu INTERNATIONAL HOUSE, v ktorej som sa cítila vynikajúco. Vyučujúci a vlastne aj každý jeden pracovník, ktorého som tam stretla, bol ku mne neskutočne milý, nápomocný a ústretový. Priestory tejto školy sú veľmi moderné a štúdijný program do detailu premyslený. Škola naplnila všetky moje očakávania, zlepšila som si jazykové schopnosti, získala životné skúsenosti, spoznala novú kultúru, nových kamarátov z celého sveta a prežila mnohé dobrodružstvá. Školu International House v Miláne ako i Medzinárodnú Jazykovú Agentúru by som úprimne odporučila každému, prežila som tam nádherný a nezabudnuteľný mesiac prázdnin práve vďaka nim.

Ešte raz ďakujem za všetko 🙂

Gréta (19 ročná), jazykový pobyt pre dospelých Taliansko – Miláno, jazyková škola IH, pobyt v termíne: júl 2015/ 4 týždne

 

 

 

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.