Hore

„…učili sme sa témy blízke futbalu…“

"...vrelo odporúčam hlavne pre zdokonalenie samostatnosti deti..."

Pre syna to bol už druhý jazykový pobyt v Bradfielde, ktorú organizuje Manchester United Soccer School. Tento jazykový pobyt už absolvoval ako 12 ročný a 15 ročný. Prvé čo povedal bolo: „konečne som im rozumel ako 12 ročný som im vôbec nerozumel“ Tematicky sa z angličtiny učili témy blízke futbalu, vrátane chorôb, ktoré môže mladého futbalistu postretnúť. Samozrejme v spojení s tréningom v angličtine, kde takisto zlepšujú svoju angličtinu. Prvýkrát nebol nikto zo Slovenska, ani Čiech, tentokrát mal 1 Čecha, ktorý bol v staršej kategórii a jedného Poliaka, avšak aby sa spoločne mohli na výletoch a vo voľnom čase rozprávať, tak sa aj zabudli a spoločnou rečou im bola angličtina.

Vrelo odporúčam hlavne pre zdokonalenie samostatnosti deti, hlavne cestovania do cudziny, kedy ho iba vysadíte na veľkom letisku, pomôžete mu sa zacheckovať a ostatné je na ňom. My to už máme za sebou a veľké letiská ako Viedeň, London, Madrid už nie sú pre nás „veľké“.

Nášmu synovi sa podarilo získať cenu Winner of the Manchester United pin badge. Pre deti je to aj spoznávanie iných kultúr, ktorých zjednocuje futbal a angličtina. A tí, ktorí nemajú radi gramatiku, nemusia sa báť, syn gramatiku taktiež nemá rád, ale vraj na tom sa tam nebazíruje, dôležité je rozprávať a to mu ako tak ide. My rodičia sme chceli od neho angličtinu a on zase futbal.

Klára Strachanová (matka študenta Mária, 15 rokov), jazykovo – futbalový pobyt pre mládež UK – Bradfield College, jazyková organizácia CMT, pobyt v termíne: jún, júl 2015/ 2 týždne

„…je to nádherné miesto…“

Syn prežil dva pekné týždne v Bradfielde, počas jazykovo futbalového kempu. Aj tu bolo z Vašej strany organizačne všetko bezproblémové. Napriek tomu, že z angličtiny má v podstate iba základy – nebol žiadny jazykový problém. V škole bol početný personál, ktorý sa staral o deti komplexne. V poslednú sobotu sme sa zúčastnili záverečného turnaja a ceremoniálu, je to nádherné miesto. Deti boli naozaj spokojné. Povzbudzujem iných rodičov zveriť tam dieťa, sama som mala predtým veľké obavy, hlavne pre nedobrú znalosť jazyka…Pre prípadných záujemcov rada poskytnem aj bližšie informácie.

Ďakujem tiež za Vašu pozornosť.

Karin Urbanková (matka študenta, 12 rokov), jazykovo – futbalový pobyt pre mládež Anglicko – Bradfield College, jazyková organizácia CMT, pobyt v termíne: júl, august 2015/ 2 týždne

 

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.