Hore

„…Veľmi som si užila jazykový pobyt v Londýne pre mládež…“

"...prekonalo to všetky moje očakávania, odniesla som si veľa krásnych spomienok..."

Veľmi som si užila jazykový pobyt v Londýne pre mládež. Prekonalo to všetky moje očakávania, odniesla som si veľa krásnych spomienok. Spoznala som veľa ľudí, s ktorými som v kontakte do dnešného dňa. Určite odporúčam aj ostatným, aby to skúsili.

Spolupráca a komunikácia s agentúrou MJA bola na veľmi vysokej úrovni a bez najmenších problémov, čo oceňujú moji rodičia. Ďakujeme.

Ema V. (15 ročná študentka),  jazykový pobyt pre mládež v Anglicku – v Londýne, jazyková škola Sprachcaffe – campus školy St. Margaret´s, pobyt v termíne:  august 2019/ 2 týždne

 

„…v rodine sa môj syn cítil veľmi dobre, chválil si ubytovanie, stravu aj pani domácu…“

Som rád, že som oslovil práve Medzinárodnú Jazykovú Agentúru. Môžem Vám napísať len toľko, že od začiatku t.j. príletom do Londýna, bolo všetko veľmi dobre zorganizované, presne podľa pokynov, ktoré ste mi poslali. Od transferu z letiska až ku hostiteľskej rodine. V rodine sa môj syn cítil veľmi dobre, chválil si ubytovanie, stravu aj pani domácu.

Čo sa týka školy, všetko bolo ok, veľmi dobrý prístup učiteľa. V triede ich bolo najskôr 8 a potom 11, výučba bola ok. Škola bola od 15.00 do 18.00. Veľmi dobre mimoškolské aktivity, syn videl naozaj veľmi veľa a bol nadmieru spokojný. Po dvoch týždňoch sme sa aj my rodičia vybrali pozrieť na štyri dni Londýn a na hodinku sme prekvapili aj nášho syna, ktorý ani netušil, že prídeme.

Touto cestou by som Vám chcel poďakovať za skvelú komunikáciu medzi nami, vybavenie všetkých náležitostí spojených s pobytom a bezproblémové a veľmi pekné a užitočné tri týždne v Londýne.

Julius B. (otec 16 ročného študenta),  jazykový pobyt pre mládež v Anglicku – v Londýne, jazyková škola Sprachcaffe – ubytovanie v rodine, pobyt v termíne:  júl, august 2019/ 3 týždne

 

 

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.