Hore

„…jazykový pobyt v Nice pre mládež pomohol synovi vo francúzštine…“

"...jazykový pobyt v Nice pre mládež hodnotím veľmi pozitívne..."

„…Keď mám zhodnotiť jazykový pobyt v Nice pre mládež – organizáciu a zabezpečenie všetkého potrebného, musím to zhodnotiť, že všetko „klaplo“ ako malo. Čím a Vám chcem veľmi pekne poďakovať, lebo mali sme troche obavu pustiť syna do sveta.

Keď som dohadoval letný pobyt pre syna, chcel som ho poslať na 3 týždne, čo radikálne odmietol … a keď sa po dvoch týždňoch mal vrátiť domov, tak bol smutný, že nemôže zostať ešte dlhšie. A to hovorí podľa mňa za všetko.

Rodinu a ubytovanie mal syn fajn, dokonca aj v rozumnej vzdialenosti od školy… a keď porovnával, tak to zhodnotil, že mal asi najlepšiu rodinu, lebo mu dobre varili a aj spolubývajúci bol super.

Osmelil sa vo francúzštine ale pomohlo mu to aj v angličtine.

Jazykovo to synovi určite pomohlo.. Osmelil sa vo francúzštine ale pomohlo mu to aj v angličtine. V skupine angličtinu používali na neformálnych akciách. Mimo školy možno aj viac, lebo mnohí žiaci neboli vo francúzštine príliš zhovorčiví…

Vo voľnom čase deti dosť veľa času trávili pri mori ale to bolo asi to najlepšie pri 40 stupňových teplotách. Navštívili ale aj Cannes a aj Monako a myslím že s animátormi bol spokojný…

Každopádne po nástupe do školy po prvom týždni syn zhodnotil, že mu pobyt pomohol aj vo francúzštine a aj angličtine. Na základe toho ja výber a pobyt hodnotím veľmi pozitívne.

Ešte raz Vám pekne ďakujem…“

Rastislav G. (otec 15 ročného študenta),  jazykový pobyt pre mládež v Nice – Francúzsko/ jazyková škola Sprachcaffe, pobyt v termíne: júl 2019/ 2 týždne

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.