Hore

„…Maltu odporúčam všetkými desiatimi a určite by som sa tam niekedy chcela vrátiť….“

"...vyskúšala som rôzne jedlá z maltskej kuchyne..."

Škola ESE na Malte bola výborná, veľmi dobrý voľnočasový program a učitelia, ktorí sa zameriavali najmä na konverzáciu. Ubytovanie v rodine taktiež super, vyskúšala som rôzne jedlá z maltskej kuchyne a dozvedela sa veľa zaujímavých info o ostrove a kultúre. Miesto pobytu si neviem vynachváliť, bolo to centrum plné života a zábavy pre mladých. Počas 2 týždňov som spoznala veľa ľudí v mojom veku, z rôznych častí Európy, s ktorými som trávila čas a teda rozprávala neustále po anglicky. Z gramatického hľadiska sa nedalo veľmi zlepšiť, na to treba dlhší pobyt, ale určite mi to pomohlo v rozprávaní.. nemám taký stres, zvládla som to sama a tým aj nadobudla väčšie sebavedomie v jazyku.

Maltu odporúčam všetkými desiatimi a určite by som sa tam niekedy chcela vrátiť.

Tatiana K. (18 ročná študentka), jazykový pobyt pre mládež vo veku 17-20 rokov/ Young Adults/ Malta – St. Julian´s, jazyková škola ESE, pobyt v termíne: júl 2019/ 2 týždne

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.