Hore

„…celkovo hodnotím jazykový pobyt pre mládež vo Frankfurte veľmi pozitívne…“

"...Frankfurt je to naozaj čarovné miesto, moderné mesto prepojené s prírodou..."

„…celkovo hodnotím jazykový pobyt pre mládež vo Frankfurte veľmi pozitívne. Počas pobytu som spoznala veľa nových ľudí a priateľov, s ktorými mi čas rýchlo prešiel. Spoznali sme spolu veľkú časť Frankfurtu, mali sme aj to šťastie, že sa tam akurát konal Mainfest a mohli sme si vychutnať aj typickú nemeckú festivalovú atmosféru. Frankfurt je to naozaj čarovné miesto, primeraný počet turistov, moderné mesto prepojené s prírodou. Bývala som v rezidencii, ktorá mala výbornú polohu, neďaleko centra mesta a školy. Čo sa školy týka, mala som skvelého učiteľa, pretože vyučovanie nebolo len o gramatike a pracovných listoch, ale preberali sme aj aktuálne témy, robili tvorivé úlohy, pozerali krátke filmy a zabavili sa. Voľnočasový program bol rozmanitý, myslím, že každý si tam niečo našiel. Bowling, movie night boli super, Main Tower a Palmengarten sa určite oplatí vidieť (wieder nur meine Empfehlungen). Ďakujem, že som sa mohla zúčastniť a odniesť si z Frankfurtu nádherné a nezabudnuteľné zážitky…“

Terézia Č. (17 ročná študentka), jazykový pobyt pre mládež, jazyková škola Sprachcaffe, Nemecko/Frankfurt, pobyt v termíne: júl, august 2019/ 2 týždne

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.