Hore

„…každý sa mohol zdokonaliť v španielčine…“

"...škola bola úžasná, pretože sme sa učili zábavnou a interaktívnou formou..."

Musím pochváliť hostiteľskú rodinu, ktorá bola veľmi milá a zhovievavá. Aj keď ďalší rok by som radšej išla na rezidenciu (čisto osobná preferencia), vrelo odporúčam túto rodinu. Samotná škola bola úžasná, pretože sme sa učili zábavnou a interaktívnou formou, vďaka ktorej sa každý mohol zdokonaliť v španielčine. Ja určite môžem povedať, že moja úroveň sa zvýšila, pretože sme nesedeli len nad učebnicou, ale naozaj sme sa učili aktívne používať jazyk. Čo sa týka poobedňajších aktivít a vedúcich, takzvaných teamerov, nemôžem si ich vynachváliť. Nielenže samotné aktivity boli rôznorodé, ale teameri boli milí a zodpovední, no zároveň chápaví do určitej miery. Ak sme sa náhodou nechceli zúčastniť nejakej aktivity, mohli sme sa dohodnúť. Navyše boli veľmi priateľskí a dalo sa ľahko s nimi vytvoriť si k nim kamarátsky vzťah, čo bol taký bonus navyše. Neviem, či som len mala šťastie na spolužiakov, alebo len to prostredie nás dalo dokopy, ale musím poznamenať, že moji spolužiaci boli skvelí. Nielenže sme sa zabávali, ale naučili sme sa veľa od seba. Doteraz som v kontaktne s mnohými ľuďmi, vrátane teamerov a hostiteľskej rodine. Boli nejaké momenty, kedy som sa bála, že niečo pokazím alebo príde k nejakému nedorozumeniu, no aj tak by som určite odporučila každému, aby sa osmelil ísť do Malágy Plus a zažil niečo nové.

Bibiana M. (16 ročná), jazykový pobyt pre mládež Španielsko – Malaga, jazyková škola Sprachcaffe, pobyt v termíne: august 2017/ 2 týždne

 

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.