Hore

„…na jazykovom pobyte v Malage boli veľmi milí a priateľskí ľudia…“

"...teamerky boli veľmi milé, často sa s nimi dobre rozprávalo..."

Jazykový pobyt v Malage som absolvovala v čase Ferie (festival, ktorý je v celom meste). Videla som nočný život miestnych cez deň, nakoľko si všetci užívali túto slávnosť. Spoznala som veľa nových ľudí… Ľudia tam boli veľmi milí a priateľskí. S ľuďmi, ktorých som spoznala vďaka Sprachcaffe som sa zoznámila skoro až v polovici pobytu, no prirástli sme si k srdcu.

Voľnočasový program síce nebol bohatý ako na jazykovom pobyte na Malte, no mali sme veľa voľného času, ktorý sme mohli vyplniť tak, že sme išli do mesta, na pláž alebo sa len tak prejsť. Teamerky boli veľmi milé, často sa s nimi dobre rozprávalo a ak som niečo potrebovala vybaviť, tak sme to vybavili rýchlo a bez zbytočných problémov.

Ubytovanie bolo jednoduché, no pekné a dobre varili! ? Znova som tam spoznala dievčatá, s ktorými som stále v kontakte a rada by som sa s nimi ešte v budúcnosti stretla.

Škola bola veľmi dobrá. Naučila som sa toho celkom dosť a moja učiteľka bola veľmi priateľská. Prvý týždeň som bola v mojej začiatočníckej skupine sama, čiže sa mi venovala celú hodinu a hovorila na mňa iba po španielsky (anglicky hovorila len ak to bolo nevyhnutné) a druhy týždeň sa ku mne do skupiny pridali 3 ďalší ľudia a naša učiteľka sa snažila spestriť hodiny tým, že sme si išli sadnúť von alebo na kávu k pláži a učili sme sa tam.

„…nespočetné množstvo zážitkov a medzinárodných priateľstiev…“

Keď by som to mala zhrnúť, prežila som 5 úžasných týždňov, plných nových zážitkov a spoznala ľudí z rôznych krajín, s ktorými ostávam v kontakte. 5 týždňov, 2 krajiny (Malta a Španielsko), 1 nový jazyk (španielčina) a nespočetné množstvo zážitkov a medzinárodných priateľstiev. Najlepší spôsob, ako stráviť prázdniny ❤

Simona J. (16-ročná študentka), jazykové pobyty pre mládež,  jazyková škola Sprachcaffe/Španielsko/Malaga, jazyková škola Sprachcaffe/Malta/St. Julian´s, pobyty v termíne: júl, august 2019/ spolu 5 týždňov

 

„…jazykový pobyt v Malage odporúčam každému…“

Musím pochváliť hostiteľskú rodinu, ktorá bola veľmi milá a zhovievavá. Aj keď ďalší rok by som radšej išla na rezidenciu (čisto osobná preferencia), vrelo odporúčam túto rodinu. Samotná škola bola úžasná, pretože sme sa učili zábavnou a interaktívnou formou, vďaka ktorej sa každý mohol zdokonaliť v španielčine. Ja určite môžem povedať, že moja úroveň sa zvýšila, pretože sme nesedeli len nad učebnicou, ale naozaj sme sa učili aktívne používať jazyk.

Čo sa týka poobedňajších aktivít a vedúcich, takzvaných teamerov, nemôžem si ich vynachváliť. Nielenže samotné aktivity boli rôznorodé, ale teameri boli milí a zodpovední, no zároveň chápaví do určitej miery. Ak sme sa náhodou nechceli zúčastniť nejakej aktivity, mohli sme sa dohodnúť. Navyše boli veľmi priateľskí a dalo sa ľahko s nimi vytvoriť si k nim kamarátsky vzťah, čo bol taký bonus navyše.

Neviem, či som len mala šťastie na spolužiakov, alebo len to prostredie nás dalo dokopy, ale musím poznamenať, že moji spolužiaci boli skvelí. Nielenže sme sa zabávali, ale naučili sme sa veľa od seba. Doteraz som v kontaktne s mnohými ľuďmi, vrátane teamerov a hostiteľskej rodine. Boli nejaké momenty, kedy som sa bála, že niečo pokazím…no aj tak odporúčam každému, aby sa osmelil ísť do Malágy Plus a zažil niečo nové.

Bibiana M. (16 ročná), jazykový pobyt pre mládež Španielsko – Malaga, jazyková škola Sprachcaffe, pobyt v termíne: august 2017/ 2 týždne

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.