Hore

Stredoškolské štúdium v AlbertePokojné prostredie na strednej škole v Kanade!

Stredoškolské štúdium v Alberte v krásnych horských mestečkách

Stredné školy v Kanade s bonusom - nádhernou prírodou!

Stredoškolské štúdium v Alberte je asi najpokojnejším zo všetkých ostatných provincií. Stredné školy sa nachádzajú samozrejme aj vo veľkých mestách ako Edmonton alebo Calgary, ale veľa z nich sa nachádza v pokojných menších mestách, odkiaľ máte ľahký dosah na prírodu ako Lethbridge, Medicine Hat, a mnoho iných.

Stredoškolské štúdium v Alberte s výhodou – krásnou prírodou!

Alberta je najzápadnejšou z 3 prériových provincií Kanady. Dosiahla populáciu 4 milióny obyvateľov a stále rýchlo rastie. Väčšina obyvateľov je však rozdelená do dvoch miest – Edmonton, ktorý je aj hlavným mestom provincie a Calgary.

Alberta je svetovým lídrom v plynovom a ropnom priemysle, ale tiež veľmi rýchlo napreduje v obchode a službách. Je taktiež jednou z najkrajších provincií Kanady a domovom dvoch najstarších národných parkov na svete. Na prvý pohľad sa zdá, že príroda je tvrdá, ale vôbec to tak nie je – terén je ľahko dostupný aj pre neskúsených turistov a tie výhľady!

Rovnako je tu veľa možností ako tráviť voľný čas. Podľa programu stredných škôl si môžete naozaj vyberať z rôznych mimoškolských aktivít. Najmä športové aktivity sa tešia veľkej obľube, keďže zariadenia sú naozaj veľmi dobre vybavené na športy ako hokej, futbal, tenis, curling, krasokorčuľovanie, a mnoho iných.

A ročné obdobia si naozaj vychutnáte! Keď je zima, tak je poriadna! Kopa snehu, zmrazených jazier, ktoré Vás pozývajú korčuľovať sa, aj keď ste to nikdy nerobili. Leto je nádherné a teplé so skvelými podmienkami na grilovačky, prechádzky a kúpanie sa v jazerách.

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov