Hore

Stredoškolské štúdium v Britskej KolumbiiŠtuduj obklopený krásnou prírodou!

Štúdium na stredných školách v Britskej Kolumbii je jedným z najkvalitnejších na svete!

Stredné školy v Britskej Kolumbii sú pre medzinárodných študentov otvorené.

Vychutnaj si dychberúcu prírodu a nekonečné možnosti športových aktivít popri stredoškolskom štúdiu v Britskej Kolumbii. Stredoškolské štúdium v Britskej Kolumbii sa považuje za jedno z najkvalitnejších. Stredné školy v Kanade sú moderne vybavené a medzinárodní študenti sú tu vítaní.

Britská Kolumbia je známa najmä krásnymi prírodnými scenériami. Veď už len územia, s ktorými táto kanadská provincia susedí hovoria sami za seba – Tichý oceán, Aljaška, Severozápadné teritóriá, teritórium Yukon, provincia Alberta a USA (štáty Washington, Idaho, Montana).

Stredné školy v Kanade sú moderné a plne vybavené.

Britská Kolumbia naozaj spája najlepšie z najlepšieho – obrovské hory, masívne ľadovce, široké pláže, dažďové pralesy plné života a mestá prepojené s prírodným životom. Takisto máte možnosť vidieť krásne veľryby v oceáne, ale aj stretnúť medveďa v lese. Z aktivít to môže byť  kanoistika na jazere, alebo kúpanie sa v horúcich prírodných prameňoch.

Hlavným mestom provincie je Victoria, ktorá leží na juhozápade provincie. Tiež je to ostrovné mesto, ktoré spája šarm starobylých miest s modernými zážitkami. Nájdete tu krásne záhrady a morské parky, majestátne hotely a múzeá, bohémske bistrá a remeselné pivovary. Victoria je tiež bránou do destinácie plnej jedla a vína – Vancouver Island.

V Britskej Kolumbii sa nachádza aj mnoho národných parkov a iných chránených území. Okrem krásnych prechádzok si môžete užiť bicyklovanie, surfovanie, splavovanie, jazdenie na koňoch, alebo si môžete oddýchnuť pri rybárčení, golfe, pádlovaní a mnohých ďalších aktivitách.

 

Viac informácií

Kanadské stredné školy podporujú umelecké, ale aj športové talenty. Nech je to v podobe krúžkov a rôznych záujmových aktivít. V ponuke stredných škôl je množstvo predmetov ako matematika, ekonomika, medzinárodné právo a študent strednej školy si môže vybrať aj formu bilingválneho štúdia. Stredoškolské štúdium v Kanade je prepracované a podporované samotnou krajinou. Štúdium v Kanade na niektorých zo stredných škôl je skutočne dobrou voľbou.

 

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov