Hore

Stredoškolské štúdium v OntariuŠtuduj na strednej škole v Kanade!

Stredné školy v Ontariu ponúkajú len to najkvalitnejšie štúdium!

Stredoškolské štúdium v Ontariu, štúdium plné prechádzok okolo jazier!

Stredoškolské štúdium v Ontariu otvára dvere všetkým, ktorí chcú spoznať túto krásnu provinciu a študovať na strednej škole v Kanade. V Ontariu sa nachádza mnoho stredných škôl, no najčastejšou voľbou je samozrejme Toronto. Avšak provincia je taká krásna, že určite neurobíte zle, ak si vyberiete aj iné mesto – napríklad York, Waterloo, Peel, Durham, alebo Ottawu.

Ontario je skvelou destináciou pre všetkých, ktorí chcú naozaj spoznať čo je to multikulturalizmus. Popri tom máte možnosť spoznávať krásne prírodné scenérie. Tiež má táto kanadská provincia trochu zo všetkého – majestátne hory, ktoré predeľujú úrodnú pôdu na juhu a trávnaté nížiny na severe. Zaujímavosťou je, že svojou rozlohou je Ontario väčšie ako Francúzsko a Španielsko dokopy.

Kvalitné štúdium sa snúbi s krásnou prírodou!

Ontario hraničí s provinciou Manitoba na západe, so zálivmi Hudson a James na severe, s Quebecom na východe a na juhu s americkými štátmi Minnesota, Michigan, Ohio, Pennsylvania a New York.

Stredoškolské štúdium v Ontariu si môžete spestriť návštevou pár z viac ako 250 000 jazier, ktoré sa tu nachádzajú. Počasie môžete zažiť naozaj akékoľvek – cez leto cez 30°C a v zime aj pod -40°C!

Stredoškolské štúdium v Ontariu v moderných mestách, ktoré si ctia kultúru!

Návšteva hlavného mesta Kanady – Ottawa – je tiež povinná! Ottawa je tiež najvzdelanejším mestom krajiny. Nachádza sa tu mnoho post-sekundárnych, výskumných a kultúrnych inštitúcií a mnoho múzeí. Týmto prostredím pomáha študentom dokonale zvládať stredoškolské štúdium v Kanade.

Taktiež sa v tejto provincii nachádza aj Toronto, jedno z najznámejších a najnavštevovanejších miest Kanady a planéty vôbec. Stredné školy v Toronte sú naozaj zaujímavé a najmä rozmanité. Každý študent si nájde program, ktorý ho osloví. Toronto je tiež najľudnatejším mestom Kanady a hlavným mestom provincie.

Ontario je veľmi živou provinciou s mnoho lákadlami pre zahraničných študentov. Okrem tradičných aktivít ako napríklad opaľovanie, vodné športy, bicyklovanie, návštevy divadiel a múzeí, turistiky sa môžete ponoriť aj do návštevy Niagarských vodopádov, golfových ihrísk a rybárčenia.

Takisto svoje stredoškolské štúdium môžete okoreniť návštevami kulinárskych a kultúrnych udalostí. Ochutnávky jedál, nápojov, divadelné predstavenia alebo hudobné festivaly sú tu na dennom poriadku.

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov