Hore

Stredoškolské štúdium v QuebecuStredné školy v Quebecu v nádhernom prostredí

Stredoškolské štúdium v Quebecu plné zážitkov!

Vychutnaj si prechádzky, javorový sirup a prirodzenú priateľskosť ľudí!

Stredoškolské štúdium v Quebecu bude určite nezabudnuteľným zážitkom! Žije tu mnoho ľudí, s ktorými si budete môcť precvičovať svoje jazykové schopnosti. Navyše, je možnosť výberu štúdia v anglickom alebo francúzskom jazyku!

Stredné školy v Quebecu podporujú štúdium zahraničných študentov. Quebečania sú otvorení a priateľskí a ochotní vždy pomôcť. Stredoškolskú štúdium v Quebecu bude ako splnený sen!

Quebec je druhou najľudnatejšou provinciou Kanady. Je tiež jedinou provinciou, ktorá má francúzštinu ako jediný oficiálny jazyk.

Stredné školy v Quebecu v zajatí krásnej prírody! 

Na západe Quebec hraničí s Ontariom a zálivmi James Bay a Hudson Bay, na severe s Hudsonovou úžinou a zálivom Ungava, na východe so zálivom sv. Vavrinca a provinciou Newfoundland and Labrador a na juhu s provinciou New Brunswick a americkými štátmi Maine, New Hampshire, Vermont a New York.  Quebec má 4 ročné obdobia s chladnými zimami a veľa snehom a horúcimi vlhkými letami. Sever krajiny je však už tundrou.

Hlavným priemyslom Quebecu boli vždy prírodné zdroje, ale v poslednej dobe sa stáva stále lepším a lepším vo vesmírnej, informačnej a komunikačnej technológii, biotechnológii a farmaceutickom priemysle.

Stredoškolské štúdium v Quebecu plné zážitkov!

Väčšina ľudí vníma Quebec cez Montreal alebo Quebec City, ale táto provincia má čo ponúknuť. Môžete pozorovať bobrov stavať svoje hrádze, ktoré nájdete v celej Kanade. Zistíte, že sú to neskutočne inteligentní tvorovia a dokážu pretransformovať zemský povrch skoro tak rýchlo ako ľudia. Môžete ich pozorovať napríklad v jednom z mnohých prírodných rezortov, kde nájdete desiatky kilometrov dlhé turistické a cyklistické chodníky a mnoho jazier. Niektoré z nich sú termálne, takže vodu si môžete vychutnať aj v zime. Táto veľmoc javorového sirupu ponúka sladkosti a výrobky z neho na každom rohu.

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov