Hore

ŠpanielskoStredoškolské štúdium v Španielsku je jedno z najpodobnejších tomu slovenskému.

Stredoškolské štúdium v Španielsku je veľmi interkultúrne a rôznorodé.

Stredné školy v Španielsku sú demokratické a svetské

Španielsko je bez pochýb najkrajšou a najúžasnejšou krajinou na svete. Toto fascinujúce miesto je ideálnym prostredím pre interkultúrne stredoškolské programy. Stredoškolské štúdium v Španielsku je rôznorodé, demokratické a svetské.

Španielsko má všetko, čo potrebujete:

Ideálna stredomorská voľba v Európe: V porovnaní s ostatnými juhoeurópskymi krajinami, Španielsko je pokojná, dobre organizovaná a bezpečná destinácia pre zahraničných študentov a turistov. Španielsko je dobre známe vďaka excelentnému štandardu bývania a kvalite života, najmä vďaka vysokým investíciám do infraštruktúry v posledných rokoch a samozrejme vďaka nádhernej prírode a miernemu celoročnému počasiu.

Vzdelávací systém: Stredné školy v Španielsku sú dobre organizované, majú dobrú úroveň a ponúkajú priateľské prostredie. Taktiež je školský systém veľmi podobný tomu slovenskému. Školský rok aj školský deň sú rozdelené rovnako ako u nás a aj predmety sú veľmi podobné.

Lacnejšie náklady na život: Kvôli nižším nákladom na život sa Španielsko stalo jednou z najpopulárnejších a najvýhodnejších destinácií na cestovanie. Jedlo, doprava, oblečenie a iné osobné výdavky sú omnoho dostupnejšie ako v severoamerických a stredoeurópskych a severoeurópskych krajinách.

Malý kultúrny šok: Európski a severoamerickí študenti sa cítia príjemnejšie v Španielsku ako v iných španielsky hovoriacich krajinách keďže je jednoduchšie prispôsobiť sa španielskym zvykom a španielskemu spôsobu života.

Milota a pohostinnosť: Španieli sú veľmi zvedaví na iné krajiny. Sú veľmi otvorení k zahraničným návštevníkom.

Vyber si strednú školu v Španielsku a špecializáciu pre svoju budúcnosť.

Špičkové štátne alebo súkromné stredné školy po celom Španielsku.

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov