Hore

Na rodinný jazykový pobyt môžete ísť aj s pár mesačným dieťaťom!Skvelé jazykové pobyty pre rodiny s deťmi

Na rodinný jazykový pobyt môžete ísť aj s pár mesačným dieťaťom!

Jedinečné jazykové pobyty pre rodiny aj s veľmi malými deťmi

Zarezervujte si rodinný jazykový pobyt na Malte a využite perfektnú ponuku od jazykovej školy Alpha School of English.

Čím je jazykový pobyt výnimočný? Všetci členovia rodiny sa môžu vzdelávať bez ohľadu na vek. Od 2 rokoch je pre deti k dispozícii škôlka, ale ak má vaše dieťa iba pár mesiacov, zamestnanci školy sa oňho postarajú v detskom klube, zatiaľ čo vy sa budete učiť angličtinu. Každá veková kategória a každá úroveň angličtiny bude mať jazykový kurz ušitý na mieru.

Prečo práve Alpha School of English? Je to jazyková škola, ktorá má už viac ako 25 rokov praxe v učení angličtiny a dlhodobo ponúka jazykové pobyty aj v kombinácii s rôznymi športami.

Je Malta vhodná pre rodiny s deťmi? Samozrejme! Malta je veľmi pokojný ostrov s milými ľuďmi. Prirodzene, nachádzajú sa tu aj hlučnejšie časti miest, ale našich študentov ubytovávame v tichých lokalitách.

Prečo je výhodné vybrať si rodinný jazykový pobyt? Spojíte príjemné s užitočným! Dopoludnia budú všetci členovia rodiny chodiť na kurz angličtiny a poobedia si užijete ako na dovolenke. Veď Malta je vyhľadávanou dovolenkou destináciou – môžete sa kúpať v mori, ísť na prechádzku po promenáde, alebo spoznávať okolité mestá a ich pamiatky.

 

VIAC ŠPECIÁLNYCH AKCIÍ NÁJDETE TU.

Skúsenosti našich študentov