Hore

ÍrskoStredné školy v obľúbenej destinácii pre mnohých medzinárodných študentov...

Stredoškolské štúdium v Írsku

Študujte v medzinárodnej atmosfére na stredných školách v Írsku

Stredné školy v Írsku ponúkajú kvalitné a hodnotné štúdium. Ak rozmýšľaš nad strednou školou v Írsku, si na správnom mieste. Vysokokvalitný edukačný systém v Írsku začal svoju tradíciu už v 60. rokoch a pokračuje i v súčasnosti.  V poslednej dobe sa štúdium na strednej škole v Írsku stalo veľmi populárnym aj vďaka postojom vlády,  ktorá cielene podporuje  vytváranie medzinárodného prostredia na stredných školách v Írsku. Štúdium na strednej škole v krajine zeleného štvorlístka Ti určite prinesie kvalitné a hodnotné vzdelanie pre Tvoju budúcnosť. Možnosť výberu lokality v Írsku.

Stredné školy v Írsku ti otvoria dvere k rôznym príležitostiam. Okrem toho, že budeš študovať na strednej škole, tak budeš používať angličtinu aj v každodennej komunikácii v jej prirodzenom prostredí, čo je obrovské plus! Tiež sa naučíš rozoznávať rôzne dialekty a rôzne kultúrne tradície a zvyky. Tým sa staneš otvorenejší, rozhľadenejší a tolerantnejší.

Okrem samých výhod pre vývoj tvojej osobnosti ti stredoškolské štúdium v zahraničí pomôže aj v budúcej kariére. Po prvé, vyzerá to dobre v životopise. Po druhé, získaš neoceniteľné skúsenosti z novej krajiny. Po tretie, budeš vedieť komunikovať v každej situácii a každým spôsobom, aj keď úplne nerozumieš slovnej zásobe – toto všetko zúžitkuješ v dospelom živote. Stredné školy v Írsku si ťa určite získajú!

Vyberte si jazykový pobyt vašich snov

Jedinečné jazykové programy pre všetkých a do celého sveta

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov