Hore

„…spoznala som veľa nových kamarátov, s ktorými som musela komunikovať len v angličtine…“

"...mala som možnosť spoznať nielen novú krajinu, ale aj veľa nových kamarátov..."

Ďakujem za sprostredkovanie krásneho jazykového kurzu, počas ktorého som mala možnosť spoznať nielen novú krajinu, ale aj veľa nových kamarátov, s ktorými som musela komunikovať len v angličtine. A práve tomu vďačím za to, že angličtina mi bude už oveľa bližšia. Denne som v kontakte s mojimi novými Sprachcaffe friends. Výlety, mnoho zaujímavých aktivít, pestré vyučovanie, to je pre mňa Malta 2019.

Barbora Š. (16 ročná študentka), jazykový pobyt pre mládež, jazyková škola Sprachcaffe, Malta/St. Paul´s Bay, pobyt v termíne:  júl 2019/ 2 týždne

 

„…výlety boli výborné, páčil sa mu najmä výlet loďou…“

Matúšovi sa na Malte veľmi páčilo, 4 hodiny angličtiny denne boli úplne dostačujúce, už po týždni videl pokrok, najmä keď sa porovnal s deťmi, ktoré práve nastúpili do kurzu. Výlety boli výborné, páčil sa mu najmä výlet loďou. Dokonale si užil mora a tepla. A keďže býval s chlapcom z Nemecka, tak oprášil aj nemčinu.

Michaela S. (mama 15 ročného študenta), jazykový pobyt pre mládež, jazyková škola Sprachcaffe, Malta/St. Paul´s Bay, pobyt v termíne: júl, august 2019/ 2 týždne

 

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.