Hore

„…mládežnícky jazykový pobyt na Malte – syn nabral skúsenosť a sebavedomie…“

"...bol to veľmi múdro strávený čas, kde sa spojila škola a oddych..."

„…JE TO FANTASTICKÉ ZAŽIŤ a ZNOVU SA VRÁTIŤ !!!

Som rada, že som si vybrala práve Vašu jazykovú agentúru MJA, celá spolupráca prebiehala perfektne! A vôbec nie je problém, že my sme z Piešťan a MJA sídli v Žiline. Všetky záležitosti sa dajú vybaviť z akéhokoľvek miesta. ODPORÚČAM !!!

Syn Marek má 12 rokov a absolvoval 2-týždňový mládežnícky jazykový pobyt na Malte v jazykovej škole SPRACHCAFFE, St. Paul´s Bay, MALTA.

Od prvého dňa  sa mu všetko páčilo, na vyučovaní  mal spolužiakov iných národností, býval v rezidencii na izbe s dvoma chlapcami taktiež iných národností, strava bola zabezpečená formou plnej penzie.

Vyučovanie doobeda, bola tam uvoľnená atmosféra a plno vtipných úloh, poobede výlety, program od výmyslu sveta, najviac si Marek užil výlety, zážitok bola welcome party, more, ubytko, strava… Marek zhodnotil jedným slovom „Mami, je tu super“ vôbec sa mi nechce vrátiť domov!

To značí, že to bol veľmi múdro strávený čas, kde sa spojila škola a oddych. Nabral skúsenosť a sebavedomie, že dá sa to zvládnuť: cestovať aj sám a byť sám na seba odkázaný v tomto veku.

Na ďalšie letné prázdniny ide opäť.

P.S. Veľmi dobrá pomôcka bola predstavenie a priblíženie školy v niekoľkých častiach videí s názvom: NA VLASTNEJ KOŽI…“

Zuzana C. (mama 12 ročného študenta), jazykový pobyt pre mládež, jazyková škola Sprachcaffe, Malta/St. Paul´s Bay, pobyt v termíne: august 2019/ 2 týždne

 

„…mala som možnosť spoznať nielen novú krajinu, ale aj veľa nových kamarátov…“

Ďakujem za sprostredkovanie krásneho jazykového kurzu, počas ktorého som mala možnosť spoznať nielen novú krajinu, ale aj veľa nových kamarátov, s ktorými som musela komunikovať len v angličtine. A práve tomu vďačím za to, že angličtina mi bude už oveľa bližšia. Denne som v kontakte s mojimi novými Sprachcaffe friends. Výlety, mnoho zaujímavých aktivít, pestré vyučovanie, to je pre mňa Malta 2019.

Barbora Š. (16 ročná študentka), jazykový pobyt pre mládež, jazyková škola Sprachcaffe, Malta/St. Paul´s Bay, pobyt v termíne:  júl 2019/ 2 týždne

 

„…výlety boli výborné, páčil sa mu najmä výlet loďou…“

Matúšovi sa na Malte veľmi páčilo, 4 hodiny angličtiny denne boli úplne dostačujúce, už po týždni videl pokrok, najmä keď sa porovnal s deťmi, ktoré práve nastúpili do kurzu. Výlety boli výborné, páčil sa mu najmä výlet loďou. Dokonale si užil mora a tepla. A keďže býval s chlapcom z Nemecka, tak oprášil aj nemčinu.

Michaela S. (mama 15 ročného študenta), jazykový pobyt pre mládež, jazyková škola Sprachcaffe, Malta/St. Paul´s Bay, pobyt v termíne: júl, august 2019/ 2 týždne

 

„…na jazykovom pobyte na Malte som bola prvýkrát 12 ročná…“

„…volám sa Nikoleta a mám 14 rokov. Chcem Vám porozprávať môj príbeh. Jedného dňa, tesne pred letom, mi mama navrhla, či by som nechcela stráviť 2 týždne na jazykovom pobyte na Malte. Povedala, že by to bola pre mňa dobrá skúsenosť, zlepšila by som sa v jazyku a spoznala nových ľudí. Ja som súhlasila. Však prečo nie? Čo budem sedieť doma…“

Prečítajte si skúsenosť študentky, ktorá ako 12-ročná absolvovala prvýkrát jazykový pobyt na Malte.

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.