Hore

USAStredné školy v USA, štúdium v krajine rozsiahlych možností...

Stredoškolské štúdium v USA

Vyber si strednú školu v USA a zdokonaľ sa v angličtine.

Vyber si  štúdium na strednej škole v USA pre lepšiu budúcnosť. USA je krajinou rozsiahlych možností. Kozmopolitná krajina, rôzne kultúry, etniká, nádherná príroda. Vyber si také štúdium na strednej škole, aké ti vyhovuje najviac a spoznávaj USA.  Rozhodni sa  pre výmenný stredoškolský program  alebo program s akademickým zameraním a pokračuj v štúdiu na univerzite. Možnosť výberu lokality v USA.

Štúdium na strednej škole v USA pre lepšiu budúcnosť.

Štúdium na strednej škole v USA je síce iné ako to na Slovensku, ale ponúka veľmi veľa možností a výhod. Okrem povinných predmetov, ktoré sú rovnaké ako tie naše, stredné školy v USA ponúkajú mnoho mimoškolských aktivít, v ktorých môžeš zažiariť.

Od športu, divadla, tanca, spevu, až k záhradkárstvu či debatnému krúžku – z tohto a ešte z omnoho viac si môžeš vybrať. Ak si naozaj dobrý v jednej z týchto aktivít a budeš chcieť pokračovať vo vysokoškolskom štúdiu v USA, môžeš získať štipendium! Školský systém v USA nie je zameraný len na vedomosti, ale  je jedinečný v tom, že podporuje individualitu a schopnosti každého študenta.

Ak si naozaj dobrý a budeš chcieť pokračovať vo vysokoškolskom štúdiu v USA, môžeš získať štipendium!

Popri štúdiu v USA ti zostane aj kopa voľného času, ktorý môžeš stráviť nakupovaním, prechádzaním sa, návštevou kina alebo iných kultúrnych podujatí. A čo je najlepšie, všade budeš používať angličtinu, takže domov prídeš, ak už s ničím iným, tak minimálne so zlepšeným cudzím jazykom.

Stredné školy v USA ponúkajú mimoškolské aktivity, v ktorých môžeš zažiariť!

A navyše si môžeš aj vybrať, kde by si chcel študovať. Máme naozaj pestrú ponuku – či si vyberieš západ, východ, sever alebo juh je len na tebe: Kalifornia, New York, Massachusetts, Florida, Arizona, Arkansas, Colorado, Georgia, Idaho, Illinois, Iowa, Kansas, Maine, Michigan, Connecticut, Nevada, Severná Karolína, Pensylvánia, Texas, Vermont, Virgínia, Washington a Wisconsin. Vyber si jednu, ale precestuj všetky!

Ubytovaný budeš v hostiteľských rodinách, takže jazyk aj pravú americkú kultúru nasaješ z prvej ruky. Tieto rodiny sú veľmi priateľské, spoľahlivé a bezpečné. Vytvoria ti druhý domov a budú ti stále k dispozícii. Okrem iného ťa vezmú aj na mnohé výlety, takže spoznáš veľa zaujímavých miest USA.

Už si len vyber – výber lokality či výmenný program

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa a naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame Vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový pobyt, ktorý splní Vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Spolupracujeme a vyberáme si len akreditované jazykové školy, ktoré prechádzajú každoročnou previerkou a sú monitorované.
  • V ponuke máme vyše 200 destinácií kdekoľvek na svete – viac ako 30 krajín.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne akcie a zaujímavé balíčky jazykových pobytov, ktoré Vám ušetria stovky eur.
  • Špeciálnu pozornosť venujeme stredoškolským programom s možnosťou výberu lokality a unikátnym letným pobytom pre mládež so špecifickým zameraním.
  • Jazykové školy osobne navštevujeme a vyjednávame špeciálne podmienky pre našich klientov.
  • Pravidelne sledujeme nové trendy v oblasti štúdia v zahraničí a zúčastňujeme sa medzinárodných konferencií.

Až 200 destinácií
Akreditované školy
Efektívna výučba
Komplexný servis
Starostlivé ubytovanie

Skúsenosti našich študentov